Звіт про використання бюджетних коштів (для розпорядників інформації, що використовують бюджетні кошти), зокрема за окремими бюджетними програмами

Паспорт набору даних


Ідентифікаційний номер набору даних

3

Найменування набору даних

Звіт про використання бюджетних коштів (для розпорядників інформації, що використовують бюджетні кошти), зокрема за окремими бюджетними програмами

Стислий опис змісту набору даних

Усі форми бюджетної звітності містять: назву установи; адресу; період подання; організаційно-правову форму господарювання; код та назву відомчої та програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету. Форми звітності складені у гривнях з копійками. 

Форма №2 містить інформацію про: коди економічної класифікації видатків (КЕКВ); затверджено на звітний рік; затверджено на звітний період (рік); залишок на початок звітного року; надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року). 

Форма №4-1 містить інформацію про: доходи, розписані за кодами класифікації доходів бюджету; затверджено на звітний рік; залишок на початок звітного року; перераховано залишок; отримано залишок; нараховано доходів за звітний період (рік); надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року). 

Форма №4-2 містить інформацію про: доходи, розписані за кодами класифікації доходів бюджету; затверджено на звітний рік; залишок на початок звітного року; перераховано залишок; нараховано доходів за звітний період (рік); надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року).

Відомості про мову інформації

Українська

Формат (формати), в якому доступний набір даних

doc, docx, xls, xlsx

Формат стиснення набору даних (за наявності такого стиснення)

zip

Дата і час першого оприлюднення набору даних

01.08.2016

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

02.02.2018

Дата актуальності даних у наборі даних

02.02.2018

Періодичність оновлення набору даних

Щоквартально

Ключові слова, які відображають основний зміст набору даних

 

Гіперпосилання на набір даних (електронний документ для завантаження або - інтерфейс прикладного програмування)

 

Гіперпосилання на структуру набору даних (електронний документ для завантаження або інтерфейс прикладного програмування)

 

Відомості про розпорядника інформації

Дніпрорудненська міська рада

Відомості про відповідальну особу

Головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Структура набору даних

Завантажити


Набір даних

Завантажити


Iнформація щодо подальшого використання набору даних

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації)

Переглядiв - 769