Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Громадські слухання

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації «Розроблення детального плану території площею 12,7350 га для розширення діючого полігону твердих побутових відходів із земель державної власності на території Скельківської сільської ради Василівського району» відбудуться о 13.00 год. 16 листопада 2018року, в залі засідань Дніпрорудненської міської ради за адресою: пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території в місті Дніпрорудне.

Проект виконаний головним архітектором Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТГЕНПЛАН» Грановським О.В. (м. Київ) на замовлення відділу архітектури та містобудування Дніпрорудненської міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі розпорядження Василівської районної державної адміністрації Запорізької області від 30.01.2017 №40 «Про розроблення детального плану території площею 12,7350 га для розширення діючого полігону твердих відходів із земель державної власності на території Скельківської сільської ради Василівського району».

Метою внесення змін до детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території у відповідності до актуальних містобудівних потреб.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Дніпрорудненської міської ради у начальника відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності кабінет №11 з 01 листопада по 16 листопада 2018 року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій начальник відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності Петровська Ірина Георгіївна.

Контактні телефони: 7-61-19; 6-18-12

Пропозиції до проекту детального плану території подаються на адресу Дніпрорудненської міської ради у письмовій формі в період з 01 листопада по 16 листопада 2018року.

1 Схема розташування населеного пункту.pdf

2 План існуючого використання.pdf

3 Детальний план полігону.pdf

 Дата розміщення - 16.10.2018 18:29
Переглядів- 674