Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Постійні комісії

С К Л А Д 

постійних депутатських комісій Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

1. Комісія з питань промисловості, підприємництва: 

 

Голова комісії:

 

Тронь Ігор Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальності «НОРТ», директор

 

Члени комісії:

 

Хрол Віталій Іванович

ПрАТ ЗЗРК, директор з персоналу

 

Маслов Олег Вікторович

КП «Комфорт» Дніпрорудненської міської ради, юрисконсульт

 

Степанюк Олександр Валерійович

ПрАТ ЗЗРК, заступник начальника дільниці ВШТ шахта «Експлуатаційна

 

Новік Володимир Анатолійович

ПрАТ ЗЗРК, головний механік

 

2. Комісія з питань комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та екології: 

 

Голова комісії:

 

Баршак Іван Миколайович

ПрАТ ЗЗРК, начальник автотранспортного цеху

 

Члени комісії:

 

Солопов Михайло Олександрович

Пенсіонер

 

Семено Сергій Сергійович

Фізична особа-підприємець

 

Деберина Микола Олексійович

Пенсіонер

 

Дон Юрій Дмитрович

Тимчасово не працює

 

Кузнецов Сергій Миколайович

ПрАТ ЗЗРК механік підземної дільниці ремонтно-відновлюваних робіт №9 шахта «Експлуатаційна»

 

Маслова Вікторія Олегівна

Prosto.Net ФОП Лук'янова, керівник відділення

 

3. Комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів та приватизації: 

 

Голова комісії:

 

Тихонов Сергій Володимирович

Фізична особа-підприємець

 

Члени комісії:

 

Дубицька Валентина Андріївна

Фізична особа-підприємець

 

Дяченко Олена Олексіївна

ПрАТ ЗЗРК, заступник головного бухгалтера

 

Козирєв Антон Володимирович

ПрАТ ЗЗРК, начальник управління соціальною сферою

 

Сімонова Алла Сергіївна

ТОВ "Фоззі-Фуд", керуюча магазином

 

4. Комісія з питань законності, соціального захисту населення, захисту прав споживачів, регуляторної політики та етики: 

 

Голова комісії:

 

Азарова Ірина Леонідівна

КП «Дніпрорудненський міський ринок», юрист

 

Члени комісії:

 

Решетняк Лариса Петрівна

Апарат міської ради та її виконавчого комітету, начальник відділу ЦНАП

 

Мелехін Андрій Львович

Пенсіонер

 

5. Комісія з питань соціального розвитку міста (освіта, охорона здоров’я, спорт, культура, робота з молоддю): 

 

Голова комісії:

 

Сохань Наталія Федорівна

КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ВРР ЗО, заступник директора

 

Члени комісії:

 

Брик Володимир Іванович

ПрАТ ЗЗРК, тренер по спорту

 

Марсавін Віталій Іванович

КЗ «Василівська районна дитячо-юнацька спортивна школа», тренер викладач

 

Шарапов Микита Сергійович

Фізична особа-підприємець

 

Амірзянов Владислав Нургазимович

КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ВРР ЗО, вчитель