Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Зберігаємо довкілля, охороняємо природу та не турбуємо диких тварин у період їхнього розмноження!

Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради інформує, що відповідно до вимог Закону України від 09.04.2015 № 332 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу», у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

За порушення вимог ст. 39 ЗУ «Про тваринний світ» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 87 КУпАП, а саме:

Порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин - тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршенню середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Зберігаємо довкілля, охороняємо природу та не турбуємо диких тварин у період їхнього розмноження!Дата размещения - 05.04.2021 13:12
просмотров - 55