Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту «Програми з охорони навколишнього природного середовища Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2030 роки»

Відповідно до статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, на офіційному веб-сайті Дніпрорудненської міської ради в розділі «Екологія» оприлюднено для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Програми з охорони навколишнього природного середовища Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2030 роки» (далі – Програма).

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Програми просимо надавати до 02.05.2021 (включно) до виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради на поштову адресу: пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область, 71630 або на електронну адресу: press@dnrada.gov.ua.

 Дата размещения - 08.04.2021 11:23
просмотров - 76