Новини

Відбувся обласний турнір з волейболу

2 листопада в спортивному залі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулося урочисте відкриття обласного турніру з волейболу серед ветеранів спорту пам’яті ветерана Другої Світової війни, педагогічної праці та спорту Оріхівщини Василя Михайловича Галушки. Турнір започатковано у 2010 році за ініціативи ветеранів спорту з волейболу та мецената, активного пропагандиста спорту, заслуженого ветерана спорту Олександра Григоровича Онищенка.

05.11.2019

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку №9 (п.4) по пр. Ентузіастів м.Дніпрорудне

Дніпрорудненська міська рада продовжує поліпшувати умови для комфортного проживання громадян на території міста. Так у жовтні 2019 року виконано роботи по поточному ремонту покрівлі житлового будинку №9 (під’їзд №4) по проспекту Ентузіастів м. Дніпрорудне: замінені водостічні труби, улаштовано покрівлю з рулонних матеріалів.

04.11.2019

Відбулося засідання чергової шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

31 жовтня в залі міської ради відбулося засідання чергової шістдесят п’ятої сесії.

В засіданні прийняли участь 17 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

До порядку денного чергової шістдесят п’ятої сесії включено 25 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

31.10.2019

Увага! 31 жовтня відбудеться планова перевірка засобів оповіщення населення!

Дніпрорудненська міська рада попереджає, що 31 жовтня 2019 року з 11.00 до 12.00 проводитиметься щорічна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електросирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

29.10.2019

Пам'ять народна незгасне – вона в серцях поколінь

25 жовтня 2019 року біля пам’ ятника Загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 76 річниці визволення Василівського району від фашистських загарбників.

25.10.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

24 жовтня 2019 року відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради на якому було розглянуто питання:

- Про коригування КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення,

бюджетних установ, інших споживачів.

24.10.2019

Не забуваємо про ветеранів і пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя за Батьківщину

Напередодні Дня визволення Василівського району від фашистських загарбників представники Дніпрорудненської міської ради та Василівської районної ради вручили 11 продуктових наборів ветеранам Другої світової війни, учасникам бойових дій та інвалідам.

23.10.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

15 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року;

- Про заходи щодо утримання вулиць та території міста в зимовий період 2019-2020 рр.;

- Про початок опалювального періоду 2019-2020 років у м. Дніпрорудне;

- Про присвоєння адрес земельним ділянкам;

16.10.2019

Ми України вірні сини

"Ми України вірні сини" - під такою назвою у м.Дніпрорудне пройшов урочистий захід, підготовлений творчими колективами ПК "Гірник" до Дня захисника України. Актова зала школи "Світоч" гостинно прийняла різні покоління містян - від учнів початкових класів до учасників Другої світової війни.

15.10.2019