Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

22 жовтня 2020 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, в роботі якої прийняли участь 15 депутатів. 

До порядку денного було включено 44 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

дата розміщення: 26.10.2020 | переглядів: 22 детальніше »

Прекрасною стане наша Земля…

Дніпрорудненська міська рада на чолі з міським головою Юрієм Коробовим за підтримки БО «Благодійний фонд «Мінерфін-Україні» взяли участь в акції з висадки зелених насаджень на території відновленої Набережної нашого міста.

В екологічній акції, що відбулася 21.10.2020, взяли участь представники ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», депутатського корпусу, спеціалісти виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради та працівники КП «Комфорт» ДМР.

дата розміщення: 22.10.2020 | переглядів: 266 детальніше »

Подяки представникам ветеранських організацій міста

20 жовтня 2020 року на засіданні виконавчого комітету міський голова Ю. М. Коробов вручив Подяки представникам ветеранських організацій міста, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Міський голова подякував активістам за особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну життєву позицію, участь у громадському житті міста представників ветеранських організацій:

дата розміщення: 21.10.2020 | переглядів: 60 детальніше »

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

20 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року.

- Про заходи щодо утримання вулиць на території міста в зимовий період 2020-2021 років.

- Про затвердження списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ІV кварталі 2020 року.

дата розміщення: 21.10.2020 | переглядів: 60 детальніше »

Виконання робіт з будівництва трансформаторної підстанції по вул. Паркова м. Дніпрорудне

З метою покращення умов проживання мешканців вулиці Паркова міста було прийнято рішення побудувати трансформаторну підстанцію. Основним завданням будівництва є безаварійна та надійна робота електричних мереж, а також безперебійне енергопостачання житлових будинків вулиці Паркова.

До теперішнього часу мешканці вулиці Паркова потерпали значні незручності від роботи електричних мереж, а саме: постійні «стрибки» електропостачання, слабка потужність електроенергії, відсутність вуличного освітлення та інше.

дата розміщення: 20.10.2020 | переглядів: 226 детальніше »

Проведення місцевих виборів у період дії карантину

Організація підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року відбувається у період дії карантину, встановленного у зв'язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2. Дільничні виборчі комісії мають проводити відповідні вибори із дотриманням санітарних норм, правил та протиепідемічних заходів.

дата розміщення: 16.10.2020 | переглядів: 241 детальніше »

Кубок области в г. Мелитополе по шахматам

В Мелитополе завершился третий этап Кубка области по шахматам. В трёх турнирах принимали участие 77 спортсменов 2002-2010 г.р. из разных уголков Запорожской области. Наш район представляли 5 юных воспитанников шахматного клуба «Гамбит» КУ «Центра детского и юношеского творчества и туризма».

дата розміщення: 16.10.2020 | переглядів: 149 детальніше »

з Днем Захисника України та Днем козацтва

Шановні захисники незалежності і територіальної цілісності України!

Дозвольте мені від імені виконкому Дніпрорудненської міської ради привітати вас з Днем Захисника України та Днем козацтва! 

Любов до Батьківщини, готовність до захисту, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким традиціям! 

дата розміщення: 14.10.2020 | переглядів: 50 детальніше »

Свято мужності та відваги

13 жовтня в сесійному залі міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню Захисника України. На захід були запрошені воїни ООС, родичі загиблих в ООС, молодь. З привітальним словом виступили міський голова Юрій Коробов, директор з персоналу ПрАТ ЗЗРК, депутат обласної ради Хрол Віталій, голова профспілкового комітету ПрАТ ЗЗРК, депутат обласної ради Пастушенко Микола. За відданість інтересам держави, високий патріотизм воїни ООС від міського голови Коробова Юрія отримали Подяки і цінні подарунки.

дата розміщення: 13.10.2020 | переглядів: 416 детальніше »

Работа жилого фонда коммунальной собственности города

Решение квартирного вопроса в жизни каждого из нас всегда было и остается приоритетным. Кто-то может купить жилье, кому-то оно достается по наследству. Но есть много и тех, у кого такие шансы равны практически нулю….

Сегодня в очереди на получение коммунального жилья (комнаты в общежитии или квартиры) в Днепрорудном стоит в общей сложности 271 человек. Цифра впечатляет. И это при том, что воспользоваться этим правом может далеко не каждый.

дата розміщення: 13.10.2020 | переглядів: 60 детальніше »