Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Співробітники Дніпрорудненського відділення поліції затримали жінку, яка займалась розповсюдженням наркотиків

Як повідомив начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського ВП ГУНП України в Запорізькій області підполковник поліції Андрій ДОВБНЯ - 27.05.2020 до співробітників СКП Дніпрорудненського ВП надійшло повідомлення про те, що у авто ваз 2105 яке рухається з міста Запоріжжя в напрямку міста Дніпрорудне, дівчина перевозе наркотичні засоби.

29.05.2020

Відбулося засідання чергової сімдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

28 травня в залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося засідання чергової сімдесят сьомої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесят сьомої сесії було включено 33 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

До відома депутатів була представлена інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 5 місяців поточного року.

29.05.2020

Аппарат искусственной вентиляции легких от «МИНЕРФИН-Украине» для городской больницы

27 мая в рамках оказания помощи Днепрорудненской многопрофильной городской больнице, которая в период пандемии COVID-19 стала опорным медицинским учреждением в нашем регионе, благотворительным фондом «МИНЕРФИН-Украине» был приобретен и доставлен в ДГБ аппарат искусственной вентиляции легких ЮВЕНТ-А стоимостью более полумиллиона гривен.

28.05.2020

Збереження своїх грошових коштів від шахраїв

Дніпрорудненське відділення поліції Василівського ВП Запорізької області звертається до мешканців м.Дніпрорудне, та сільської місцевості Василівського району із проханням подбати про збереження своїх грошових коштів від шахраїв.

Одним з основних видів злочинів є телефонне шахрайство, яке стрімко набирає силу. Відгородити від шахраїв в першу чергу здатні лише уважність і розсудливість самих громадян. Жертвами шахраїв стають всі без винятку.

25.05.2020

Сьогодні – День вишиванки!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. 

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. 

21.05.2020

Рабочая встреча с представителями ЗОГА

19 мая в кинотеатре «Современник» по инициативе Запорожской областной госадминистрации и Днепрорудненского городского совета была организована и проведена рабочая встреча представителей ЗОГА – директора Департамента капитального строительства Виктора Яроша, заместителя директора ДКС Андрея Гафарова и инженера технического надзора ДКС Валерия Сисько с головами Балковского и Орлянского сельских советов (Мариной Радченко и Владимиром Савченко), собственниками и арендаторами сельхозземель из сел Малая Белозерка, Ульяновка, Тополиное, Орлянка, Видножино, Балки.

21.05.2020

Уважаемые днепрорудненцы и гости города!

12 мая был подписан акт сдачи-приемки фонтана возле ДК «Горняк». Работать фонтан будет с 10.00 до 22.00 часов. Согласно проекта, в дневное время планируется запускать малые струи воды, расположенные по периметру чаши. Вечером, после 18.00, будет запускаться большой фонтан в центре. А с наступлением сумерек, когда на аллее перед Дворцом культуры зажгутся фонари, включится разноцветная подсветка в чаше.

19.05.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

19 травня 2020 року в малому залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

19.05.2020

Вдягай вишиванку, роби фото, будь креативним

21 травня святкуємо День вишиванки. Традиційно, у Дніпрорудному цього дня відбуваються масові заходи, однак цьогоріч всі заходи скасовані з відомих причин.

Дніпрорудненська міська рада запрошує всіх охочих долучитися до флешмобу «Дніпрорудне у вишиванці».

Щоб стати учасником флешмобу, потрібно до 20 травня (включно) розмістити у соціальній мережі Facebook під хештегом #дніпроруднеувишиванці своє фото або фото родини у вишиванках в будь-якій з п’яти категорій:

15.05.2020

Контроль суспільного порядку у полі зору поліції.

13 травня 2020 року оперативники карного розшуку спільно зі слідчими слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, за підтримки бійців «Корду» та батальйону поліції особливого призначення, провели спецоперацію. В результаті ретельно спланованих дій, правоохоронці затримали чоловіка 1981 року народження,  лідера злочинної групи етнічної спрямованості, яка займалася вимаганням грошових коштів у підприємців Василівського району. Для здійснення своїх намірів члени організованої групи погрожували жертвам фізичною розправою та знищенням їх майна.

14.05.2020