Новини

Відбулося засідання позачергової сімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

28 січня в залі міської ради відбулося засідання позачергової сімдесят першої сесії в роботі якій прийняли участь 16 депутатів.

28.01.2020

Увага! 30 січня 2020 року відбудеться планова перевірка засобів оповіщення цивільного захисту!

Дніпрорудненської міської ради попереджає, що 30 січня 2020 року з 11.00 до 12.00 проводитиметься перевірка готовності засобів оповіщення цивільного захисту з включенням електросирен у місті.

 

 

Під час перевірки зберігайте спокій та продовжуйте займатися своїми справами!

28.01.2020

Відбулося засідання чергової сімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

23 січня в залі міської ради відбулося засідання чергової сімдесятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесятої сесії було включено 32 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

Важливим для громади питанням була інформація начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

23.01.2020

ОДНА ЄДИНА – СОБОРНА УКРАЇНА!

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

22.01.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 січня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про об’єкти будівництва в місті Дніпрорудне;

- Інформація про звернення громадян, що надійшли до Дніпрорудненської міської ради у 2019 році;

- Про погодження заходів щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2020 рік;

21.01.2020

с Днём основания Запорожского железорудного комбината

От души поздравляю весь коллектив, ветеранов ЧАО «ЗЖРК», генерального директора Михаила Константиновича Короленка с Днём основания Запорожского железорудного комбината.

50-ая годовщина предприятия - это трудный путь, наполненный большим производственным и историческим содержанием, отмеченный славными вехами становления железорудного комбината в нашем регионе, трудовыми победами и завоеваниями. Можно с уверенностью говорить, что путь этот - героический, ибо весь он построен на трудовом подвиге замечательных тружеников различных цехов и шахт, объединённых в ЧАО «ЗЖРК». Все достигнутые высокие результаты – это итог работы сильнейшей команды профессионалов, высокого уровня организации, таланта и колоссального опыта руководителей.

17.01.2020

Платежка за доставку газа существенно вырастет в цене: карта тарифов для облгазов

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), одобрила повышение тарифов газораспределительных сетей (ГРС): с 1 января 2020 года они выросли на 46%, а с 1 июля увеличатся еще на 20%.

16.01.2020

Відбулося засідання позачергової шістдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

03 січня в залі міської ради відбулося засідання позачергової шістдесят дев’ятої сесії в роботі якій прийняли участь 16 депутатів.

03.01.2020

Шановні дніпрорудненці!

Ось і добігає кінець 2019 року. Календар нам невпинно нагадує, що до Нового 2020 року залишилися лічені дні і години. Проводжаючи рік, що минає, я щиро дякую всім, хто підтримував наші починання, за співпрацю, ініціативність, за віру в результат. Разом ми з гідністю витримали усі випробування, плідно працювали на благо рідного міста.

28.12.2019

Добрі справи не залишаються непоміченими

Дніпрорудннська міська рада, адміністрація КДНЗ №6 «Струмок» та батьки дітей, які відвідують заклад, щиро вдячні Новоковському Костянтину Сергійовичу та Новоковській Людмилі Василівні за спонсорську допомогу, а саме: заміну вікон в кількості 9 шт. в одній із груп.

24.12.2019