Новини

Наш город родной, мы тебя поздравляем!

Весело, интересно и содержательно днепрорудненцы отметили День города 20 июля. Городской совет подготовил к радостной дате яркую развлекательную программу: и взрослые, и дети могли найти занятие по душе.

24.07.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

23 липня 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні було розглянуто питання: 

- Про погодження проекту фінансового плану КП «Комфорт» ДМР на 2019 рік.

24.07.2019

Шановні дніпрорудненці ! Прийміть щирі вітання з Днем міста

День народження міста - це свято тих, чиєю працею створювалося це чудове місто, і тих, кому ще тільки належить перейняти естафету відповідальності за долю своєї малої Батьківщини.

Наше місто - це, перш за все, його жителі. Щедра душа, спокій і впевненість у собі помножені на вміння працювати, талант, творчий потенціал - ось те, без чого буде далеко не повним образ прекрасного міста Дніпрорудне.

19.07.2019

З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Від імені Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, депутатського корпусу щиро вітаю енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив ПрАТ ЗЗРК з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

19.07.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

16 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

18.07.2019

Настільний теніс в м Дніпрорудне – спорт і здоров’я, емоції та приємний відпочинок

Розвиток настільного тенісу в м.Дніпрорудне має вже свої традиції, тому підтвердженням стало проведення 13 липня відкритого турніру з настільного тенісу у спортивному залі палацу культури «Гірник». Спортивне дійство було присвячене Дню нашого рідного міста.

15.07.2019

Міський Конкурс з благоустрою та озеленення

В межах проведення підготовки до святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Конкурс проводився за номінаціями: «Найкращий благоустрій прибудинкової території приватної житлової забудови» та «Найкращий благоустрій території прилеглої до підприємства, установи, організації».

12.07.2019

Відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

10 липня в залі міської ради відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії, на якій були присутні 20 депутатів. 

У зв’язку з закінченням терміну обговорення оприлюдненого проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік», відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, а також вирішення нагальних питань, скликана позачергова шістдесята сесія до порядку денного якої включено 5 питань, а саме:

11.07.2019

Монетизація пільг: готівкова та безготівкова форми

 З першого жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. 

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова. 

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ "Ощадбанк". Для цього АТ "Ощадбанк" вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того, АТ "Ощадбанк" здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ "Ощадбанк". 

04.07.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

02 липня 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про затвердження технічного завдання на виконання проектних робіт з благоустрою території земельної ділянки за адресою: вул. Набережна, 13/1, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область;

03.07.2019