Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

Підготовка до опалювального сезону: заміна старих труб на магістральному трубопроводі

З понеділка, 13 вересня комунальне підприємство «Дніпрорудненські теплові мережі» виконує заміну старих теплових труб на магістральному трубопроводі між вулицями Героїв праці та Молодіжної. Обсяг робіт становить 311 погонних метрів. Роботи виконуються за рахунок інвестиційної програми підприємства. Наявність такої програми регламентується Наказом Міністерства розвитку громад та територій України №191 від 19.08.2020.

дата розміщення: 15.09.2021 | переглядів: 70 детальніше »

Засідання по підготовці бюджетної сфери міста до опалювального сезону

У п'ятницю, 10 вересня у залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбулося засідання по підготовці бюджетної сфери міста до опалювального сезону. Головували засідання заступник міського голови Сергій Малиш та директор "Дніпрорудненських теплових мереж" Анатолій Шпонько.

дата розміщення: 13.09.2021 | переглядів: 56 детальніше »

ПІДКОРЕНІ НОВІ СПОРТИВНІ ВИСОТИ

10 вересня 2021 року в місті Запоріжжя на базі спортивного комплексу «Мотор-Січ» проходив відкритий чемпіонат федерації з легкої атлетики Запорізької області серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006 років народження та молодше.

В змаганнях брали участь 170 спортсменів із Запорізьких шкіл - ОСДЮСШОР «Металург», ДЮСШ №10, ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Локомотив», КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей», а також легкоатлети з Енергодару, Полог та Дніпрорудного.

Команда дніпрорудненців змагалася у складі учнів-спортсменів «Дитячо-юнацької спортивної школи «Гірник», в яку увійшли Антон П’ятак (2004 р.н.), Ксенія Мовчан (2007 р.н.), Вікторія Чивкіна (2013 р.н.) та Маргарита Студенцова (2012 р.н.).

дата розміщення: 13.09.2021 | переглядів: 64 детальніше »

День Українського кіно у Дніпрорудному

П'ятничний вечір учні та студенти закладів освіти Дніпрорудного провели у кінотеатрі "Сучасник" за переглядом українського фільму режисера Олеся Саніна "Поводир", який вийшов у 2014 році.

Події фільму відбуваються у 1932-1933-х роках в УРСР у період індустріалізації, колективізації, напередодні та під час Голодомору і репресій представників Розстріляного відродження.

дата розміщення: 13.09.2021 | переглядів: 80 детальніше »

З Днем фізичної культури і спорту

Традиційно, у другу суботу вересня в Україні святкують День фізичної культури і спорту.

З нагоди цього свята щиро вітаємо всіх спортсменів, їх тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя!

дата розміщення: 11.09.2021 | переглядів: 30 детальніше »

Відбулась нарада з керівниками закладів освіти та культури стосовно вакцинації

Сьогодні у залі засідань відбулась нарада з керівниками закладів освіти та культури стосовно вакцинації. Працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19, тому що мають високий рівень загрози інфікування.

дата розміщення: 10.09.2021 | переглядів: 80 детальніше »

Нарада голови Василівської районної державної адміністрації щодо вакцинації від COVID-19

08 вересня під головуванням голови Василівської райдержадміністрації Андрія Холоші відбулася нарада за участі заступників голови Василівської райдержадміністрацї Богдана Староконя та Олексія Тимківа, керівництва територіальних громад, керівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги Василівського району та керівників відділів освіти громад району.

дата розміщення: 10.09.2021 | переглядів: 44 детальніше »

Виїзне засідання Запорізької ОДА

7 вересня в будинку культури смт Кирилівки відбулось виїзне засідання колегії Запорізької обласної державної адміністрації. За запрошенням засідання відвідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Малиш.

дата розміщення: 09.09.2021 | переглядів: 123 детальніше »

Будівництво нового каналізаційного колектору

У Дніпрорудному проводиться маштабне будівництво нового каналізаційного колектору від 4-го мікрорайону до каналізаційно-насосної станції. Через те, що старий колектор знаходиться у частково зруйнованому стані, тому ще у листопаді минулого року почалися роботи з проєктування нового каналізаційного колектору.

дата розміщення: 08.09.2021 | переглядів: 219 детальніше »

6 вересня – День Народження мережі ЦНАП

Виконавчий комітет та депутатський корпус Дніпрорудненської міської ради вітає Дніпрорудненський Центр надання адміністративних послуг з Днем Народження. Дякуємо Вам за кропітку працю, оперативність, відкритість та доступність. Для нашої громади Ви стали головною ланкою на шляху до оптимізації документації.

Бажаємо Вам процвітання, гармонічних відносин з клієнтами та стабільної роботи техніки і всієї електронної системи. Нехай ваше життя буде наповне тільки яскравими барвами.

дата розміщення: 06.09.2021 | переглядів: 181 детальніше »