Новини

День відкритих дверей для молоді міста

Сьогодні, в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, Дніпрорудненська міська рада провела день відкритих дверей для молоді міста. Учні школи"Талант" ознайомилися із структурою Виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, поспілкувалися із посадовими особами місцевого самоврядування. Учні школи "Світоч" були запрошені на спільне засідання депутатських комісій, де мали змогу ознайомитися із роботою спеціалістів міської ради та депутатів.

18.10.2018

Міський Конкурс з соціальної реклами на екологічну тематику!

З метою покращення екологічної ситуації міста, виявлення серед молоді групи лідерів, здатних нестандартно мислити і самостійно приймати рішення, Дніпрорудненська міська рада оголошує «Конкурс з соціальної реклами на екологічну тематику».

На конкурс приймаються роботи, у двох відповідних номінаціях:

Номінація 1 – Соціальна реклама щодо сортування сміття: «СОРТУЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!».

Номінація 2 – Соціальна реклама щодо поводження з безхазяйними відходами у місті: «НЕ СМІТИ! ТВОЄ МІСТО ТА ТВОЯ КРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!».

17.10.2018

«Энергодарская осень-2018»

С 2 по 4 октября в г. Энергодар проходил областной турнир по шахматам «Энергодарская осень-2018». Турнир, как никогда, был многочисленным. Но шахматный клуб Запорожской АЭС в своем просторном помещении вместил всех участников, а это 76 спортсменов, из Энергодара, Токмака, Днепрорудного и Михайловки. В разных категориях соревновались одновременно самые сильные шахматисты уровня КМС и начинающие еще неопытные – безразрядники. За три дня прошло четыре турнира.

17.10.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

16 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

17.10.2018

«Відважний вкраїнський воїне, нащадку славних козаків, будь мужній і будь достойний ти слави своїх батьків!»

З давніх-давен на свято Покрови Пресвятої Богородиці наші пращури вшановували воїнів-захисників, Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького і всього українського народу. Тому, саме 14 жовтня наша держава відзначає День захисника України.

15.10.2018

з Днем Захисника України та Днем козацтва

Шановні захисники незалежності і територіальної цілісності України! 

Дозвольте мені від імені виконкому Дніпрорудненської міської ради привітати вас з Днем Захисника України та Днем козацтва! 

Любов до Батьківщини, готовність до захисту, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким традиціям! 

12.10.2018

Змагання з футболу в залік XVII міської спартакіади серед учбових закладів міста

3 та 4 жовтня відбулися змагання з футболу в залік XVII міської спартакіади серед учбових закладів міста. У перший день змагалися учні середньої вікової групи(7-9класи).

Місця розподілилися в наступному порядку:

I – КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Світоч»

II – КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

III – КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Талант»

10.10.2018

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Профілактика профе-сійних захворювань

10 жовтня 2018 року в приміщенні Дніпрорудненської міської ради відбувся семінар-нарада для роботодавців на тему «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Профілактика профе-сійних захворювань»

У проведенні семінару брали участь: 

Коробов Юрій Миколайович міський голова

Бабенко Олександр Петрович начальник Головного управління Держ-праці у Запорізькій області

Ніконов Олександр Миколайович начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Запорізькій області

Марковська Світлана Павлівна начальник відділу з питань гігієни праці

10.10.2018

Звіт поточних ремонтів комунальних закладів міста та ремонт покрівлі пр. Ентузіастів буд. 9

У бібліотеці Палацу культури «Гірник» встановлено нові вікна. 

У вересні 2018 року не оминули увагою і будівлю Палацу культури «Гірник». В приміщенні бібліотеки палацу, де на даний час працює інформаційний центр, була проведена заміна старих вікон на нові, і тепер зали бібліотеки стали ще світліше і затишніше. 

08.10.2018

З Днем працівників освіти!

Сердечно вітаю Вас 3 професійним святом - Днем працівника освіти! 

Зичу Вам оптимізму, педагогічної мудрості, міцного здоров'я, щастя, радості і достатку, здійснення всіх задумів та глибокої людської шани.

05.10.2018