ПАМ’ЯТАЙМО!

Рік тому, 13 серпня 2014 року, в зоні проведення Антитерористичної операції загинув наш земляк, боєць-доброволець Кушов Руслан Бахрікулович. І 1 вересня у його рідній школі урочисто відкрили Меморіальну дошку на честь пам’яті земляка-героя.

У мітингу-реквіємі взяли участь мама загиблого героя Юлія Володимирівна, міський голова Євгеній Матвєєв, голова райдержадміністрації Владислав Садовничий, депутат міської ради Зінаїда Канюченко, педагогічний колектив та учні школи «Світоч», волонтери, бойові побратими загиблого.

Руслан народився 21 лютого 1977 р. в селі Маячка. У 1992 р. закінчив 9 класів Дніпрорудненської ЗОШ №2. Після школи отримав спеціальність газозварника. Працював у приватних фірмах будівельником, газозварником. Служив дійсну військову службу в десантних військах в місті Котовськ Одеської області.

В останні роки працював у Києві. Учасник Євромайдану. В червні 2014 р. добровольцем пішов захищати рідну країну.

Указом Президента України від 27.06.2015 №365/2015 Руслана Кушова нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. Посмертно. Руслану судилося принести найвищу жертву за Україну, за мир та незалежність — віддати власне життя за наше мирне небо.

Голова райдержадміністрації наголосив: «Герої не вмирають. Він до кінця з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок. Дорога до волі і незалежності, на жаль, не обходиться без жертв. Разом з Русланом загинули в зоні АТО наші земляки: Олексій Сергєєв, Гавриїл Зелінський. Схилимо низько голови перед тими, хто віддав найцінніше — своє життя — за національну ідею, хто до останнього подиху був українцем, патріотом своєї землі, свого народу".

ПАМ’ЯТАЙМО!

 

 

Дата розміщення - 01.10.2015 01:35
Переглядів- 574