Новини

Дніпрорудненська міська рада доводить до відома мешканців міста наступну інформацію

3-4 травня 2019 року ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» розмістив на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне листівки, в яких повідомлялось, що Дніпрорудненська міська рада (балансоутримувач) не уклала Договори на експлуатацію складових газорозподільної системи (для багатоквартирних будинків), у зв’язку з чим ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» планує припинити газопостачання.

07.05.2019

Відвідали ветеранів Другої світової війни

Швидкоплинний і безжалісний час...74 роки пройшло з тієї переможної весни 1945-го, яка назавжди залишила свій слід в світовій історії і серцях мільйонів людей. Події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

06.05.2019

Шановні дніпрорудненці!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

03.05.2019

Шановні дніпрорудненці та гості міста!

Від щирого серця вітаю вас зі святом весні Міжнародним Днем солідарності трудящих!

У цей день ми вшановуємо представників усіх професій, складаючи гімн їх невтомній праці, що спрямована на побудову високорозвиненого   суспільства, яке ґрунтується на принципах соціальної справедливості та стабільності.

02.05.2019

Відбулося засідання чергової п’ятдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

25 квітня в залі міської ради відбулося засідання чергової п’ятдесят п’ятої сесії, на якій були присутні 15 депутатів. 

До порядку денного чергової п’ятдесят п’ятої сесії було включено 32 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

26.04.2019

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

23 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

26.04.2019

Шановні дніпрорудненці!

Прийміть щиросердні вітання з радісними і величними Великодніми святами.

Нехай у день святої неділі торкнеться вас Господня благодать. Нехай за столом збереться вся ваша велика родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки. Давайте спробуємо стати добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують. Нехай радість, милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає вам у всіх починаннях.

25.04.2019

ТЯЖЕЛАЯ АТЛЕТИКА. ЧЕМПИОНАТЫ УКРАИНЫ

С 25 по 29 марта 2019 года в г. Коломоя Ивано – Франковской области проходил Чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди юниоров до 20 лет. Команда Запорожской области представлена 12 спортсменами. В команду сборной Запорожской области были включены Днепрорудненские тяжело атлеты Бабич Валерия (весовая категория 71 кг. заняла 7 место с результатом в сумме двоеборья 129 кг (рывок 58,толчок 71кг. и выполнила первый взрослый спортивный разряд) и Сергеев Александр весовая категория 109 кг. занял 3 место с результатом в сумме двоеборья 295 кг (рывок 138,толчок 157кг. и выполнил норматив Кандидата Мастера Спорта Украины)). Успешные выступления спортсменов позволило команде Запорожской области занять 3 место на этих соревнованиях.

19.04.2019

Відбулося засідання позачергової п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

18 квітня в залі міської ради відбулося засідання позачергової п’ятдесят четвертої сесії, на якій були присутні 15 депутатів.

18.04.2019