Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм.

19.06.2020

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

16 червня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Інформація про функціонування споживчого ринку в м. Дніпрорудне.

- Інформація про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення на території м. Дніпрорудне.

- Про виконання заходів з благоустрою території м. Дніпрорудне.

17.06.2020

Дошкільні навчальні заклади міста відновлюють свою роботу

Згідно Постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволено відвідування закладів дошкільної освіти 01.06.2020.

15.06.2020

Реконструкція магістрального водоводу м. Дніпрорудне

Інформація про ведення будівельних робіт на об'єкті: «Реконструкція магістрального водоводу м. Дніпрорудне Запорізької області (інв.№31020)» 

04 червня 2020 року відбулася нарада за участю міського Голови Коробова Юрія Миколайовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Староконя Богдана Юрійовича, начальника ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Москота Олексія Миколайовича та керівника підрядної організації Цургана Михайла Андрійовича.

06.06.2020

Портативный ультразвуковой аппарат CHISON SonoBook 8 от «МИНЕРФИН-Украине» для городской больницы

3 июня в Днепрорудненскую многопрофильную городскую больницу (ДМГБ) была доставлена и передана портативная система УЗИ - CHISON SonoBook 8. Как и аппарат искусственной вентиляции легких ЮВЕНТ-А, установленный в ДГМБ на прошлой неделе, аппарат УЗИ был приобретен благотворительным фондом «МИНЕРФИН-Украине» в рамках оказания помощи городской больнице в период пандемии COVID-19.

03.06.2020

Співробітники Дніпрорудненського відділення поліції затримали жінку, яка займалась розповсюдженням наркотиків

Як повідомив начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського ВП ГУНП України в Запорізькій області підполковник поліції Андрій ДОВБНЯ - 27.05.2020 до співробітників СКП Дніпрорудненського ВП надійшло повідомлення про те, що у авто ваз 2105 яке рухається з міста Запоріжжя в напрямку міста Дніпрорудне, дівчина перевозе наркотичні засоби.

29.05.2020

Відбулося засідання чергової сімдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

28 травня в залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося засідання чергової сімдесят сьомої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесят сьомої сесії було включено 33 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

До відома депутатів була представлена інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 5 місяців поточного року.

29.05.2020

Аппарат искусственной вентиляции легких от «МИНЕРФИН-Украине» для городской больницы

27 мая в рамках оказания помощи Днепрорудненской многопрофильной городской больнице, которая в период пандемии COVID-19 стала опорным медицинским учреждением в нашем регионе, благотворительным фондом «МИНЕРФИН-Украине» был приобретен и доставлен в ДГБ аппарат искусственной вентиляции легких ЮВЕНТ-А стоимостью более полумиллиона гривен.

28.05.2020

Збереження своїх грошових коштів від шахраїв

Дніпрорудненське відділення поліції Василівського ВП Запорізької області звертається до мешканців м.Дніпрорудне, та сільської місцевості Василівського району із проханням подбати про збереження своїх грошових коштів від шахраїв.

Одним з основних видів злочинів є телефонне шахрайство, яке стрімко набирає силу. Відгородити від шахраїв в першу чергу здатні лише уважність і розсудливість самих громадян. Жертвами шахраїв стають всі без винятку.

25.05.2020

Сьогодні – День вишиванки!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. 

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. 

21.05.2020