Новини

Шановні дніпрорудненці!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле вселяє мудрість, майбуття - виховує в нас відповідальність за прийняття рішень.

Нам судилося стати учасниками творення нової європейської держави. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій Україні, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. 

22.08.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

22.08.2018

У місті Дніпрорудне розпочали реконструкцію магістрального водоводу.

Розпочато реконструкцію магістрального водоводу з самої аварійної ділянки, а саме від вул. Нижня до залізничного мосту. Саме на цій ділянці водоводу сталося найбільше аварій, це обумовлено незадовільним технічним станом і зношеністю системи питного водопостачання, - магістраль водоводу побудована та введена до експлуатації в 60-70 роках минулого століття, на ній не проводились суттєві капітальні ремонти, реконструкції, модернізація, або впровадження нових технологій тощо.

16.08.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ! Податок на нерухоме майно

Згідно Податкового кодексу України фізичні особи, у власності яких перебувають об’єкти житлової/нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток (на квартири, незалежно від їх кількості більше 60 кв. метрів; на житловий будинок, незалежно від їх кількості більше 120 кв. метрів; різні типи об’єктів житлової нерухомості (в разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку), більше 180 кв. метрів), мають сплачувати Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

16.08.2018

Специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече с общественностью города Днепрорудное

14 августа 2018 года специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече в формате общественных слушаний с общественностью города Днепрорудное для рассмотрения материалов по обоснованию безопасности продления срока эксплуатации энергоблока №4 ЗАЭС.

Сергей Малыш, первый заместитель городского головы города Днепрорудное, огласил собравшимся представителям общественности тему и цель встречи.

14.08.2018

Закінчився проектний термін (ЗО років) експлуатації енергоблока №4 Запорізької АЕС

Для проведення всього комплексу робіт з продовження терміну експлуатації 10 березня 2018 року енергоблок № 4 ЗАЕС було виведено в плановий середній ремонт. На блоці будуть виконані усі заплановані заходи з модернізації, реконструкції, заміни обладнання, яке виробило проектний ресурс, на сучасне, що відповідає усім вимогам безпечної експлуатації атомного енергоблока.

07.08.2018

Підписання декларацій з сімейними лікарями

З квітня 2018 року в Василівському районі розпочалася робота з підписання декларацій з сімейними лікарями. Обрати лікаря можна незалежно від місця проживання та реєстрації. Нагадуємо, пацієнти мають право на отримання безкоштовної медичної допомоги до кінця 2018 року. Не зволікайте, зробіть вибір лікаря та підпишіть з ним декларацію.

03.08.2018

Позачергове засідання виконкому міської ради

26 липня 2018 року відбулося позачергове засідання виконкому міської ради, на якому були розглянуті наступні питання:

- Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція самопливного каналізаційного колектору очисних споруд м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»;

27.07.2018

Відбулося засідання чергової сорок третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

26 липня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок третьої сесії. До порядку денного було включено 28 питань.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

27.07.2018

57-й День народження м.Дніпрорудне

13 липня дніпрорудненці святкували День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, а 14 липня – 57-й День народження м.Дніпрорудне. Традиційно ці свята проходять яскраво та незабутньо: з урочистостями, розважальними та спортивними заходами. Цей рік не став винятком.

19.07.2018