Новини

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

16 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

18.07.2019

Настільний теніс в м Дніпрорудне – спорт і здоров’я, емоції та приємний відпочинок

Розвиток настільного тенісу в м.Дніпрорудне має вже свої традиції, тому підтвердженням стало проведення 13 липня відкритого турніру з настільного тенісу у спортивному залі палацу культури «Гірник». Спортивне дійство було присвячене Дню нашого рідного міста.

15.07.2019

Міський Конкурс з благоустрою та озеленення

В межах проведення підготовки до святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Конкурс проводився за номінаціями: «Найкращий благоустрій прибудинкової території приватної житлової забудови» та «Найкращий благоустрій території прилеглої до підприємства, установи, організації».

12.07.2019

Відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

10 липня в залі міської ради відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії, на якій були присутні 20 депутатів. 

У зв’язку з закінченням терміну обговорення оприлюдненого проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік», відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, а також вирішення нагальних питань, скликана позачергова шістдесята сесія до порядку денного якої включено 5 питань, а саме:

11.07.2019

Монетизація пільг: готівкова та безготівкова форми

 З першого жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. 

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова. 

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ "Ощадбанк". Для цього АТ "Ощадбанк" вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того, АТ "Ощадбанк" здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ "Ощадбанк". 

04.07.2019

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

02 липня 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про затвердження технічного завдання на виконання проектних робіт з благоустрою території земельної ділянки за адресою: вул. Набережна, 13/1, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область;

03.07.2019

Відбулося засідання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 червня відбулося засідання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання на який були присутні 15 депутатів.

До поряду денного включено 23 питання.

27.06.2019

ШАНОВНІ ДНІПРОРУДНЕНЦІ!

Щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 23 роки тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив прагнення українського народу жити у власній суверенній державі. Найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність Конституції – це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

27.06.2019

Капітальний ремонт пішохідної доріжки вулиці Шахтарська

Дніпрорудненська міська рада продовжує поліпшувати благоустрій та умови для комфортного проживання на території міста. Так у червні 2019 року на додаток до проведеної реконструкції споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиці Шахтарська розпочато капітальний ремонт пішохідної доріжки від вулиці Нижня до вулиці Набережна.

26.06.2019

День Конституції України

28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою.

21.06.2019