Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Затор на канализационном коллекторе ул. Нижняя

В связи с затором, который образовался на канализационном коллекторе по ул. Нижняя в районе подстанции «Днепрорудная» проводятся землеройные работы ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР.

Данная ситуация возникла в результате не правильной эксплуатации жителями города системы канализации (сброс в канализацию тряпок, средств индивидуальной гигиены, консервации, овощей, фруктов, шприцов и бутылок).

дата розміщення: 06.11.2020 | переглядів: 192 детальніше »

Ситуація з COVID-19 в КДНЗ №2 «Оленка» комбінованого типу

На COVID-19 захворіла вихователь однієї з груп КДНЗ «Оленка» комбінованого типу. Це показав аналіз ПЛР тесту.

В закладі посилено проведення протиепідемічних заходів. Група, де працює вихователь, з 04.11.2020 закрита на двотижневий карантин.

дата розміщення: 03.11.2020 | переглядів: 390 детальніше »

Відбулося засідання позачергової вісімдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

З метою вирішення нагальних питань територіальної громади міста, а саме: прийняття 250 тис.грн. з районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації на об ̓єкт будівництва: «Реконструкція каналізаційного колектору від IV мікрорайону до збірного колектору каналізаційної станції м.Дніпрорудне», по НС, 29 жовтня 2020 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання позачергової вісімдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, на якому було розглянуто і прийнято наступні питання:

дата розміщення: 30.10.2020 | переглядів: 127 детальніше »

Крадіжка саджанців біля БК "Гірник"

В період тижня після висадження зелених насаджень на території реконструйованої Набережної та на території БК «Гірник» невстановленими особами викрадено саджанці ялинки карликової 1 од. та туї 3 од. Балансоутримувачами вищевказаних територій зафіксовано факт порушення (відео з камер спостереження та фото додається) та написані звернення до правоохоронних органів щодо встановлення відповідальних осіб у скоєнні даного правопорушення.

дата розміщення: 30.10.2020 | переглядів: 537 детальніше »

Відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

22 жовтня 2020 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, в роботі якої прийняли участь 15 депутатів. 

До порядку денного було включено 44 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

дата розміщення: 26.10.2020 | переглядів: 164 детальніше »

Прекрасною стане наша Земля…

Дніпрорудненська міська рада на чолі з міським головою Юрієм Коробовим за підтримки БО «Благодійний фонд «Мінерфін-Україні» взяли участь в акції з висадки зелених насаджень на території відновленої Набережної нашого міста.

В екологічній акції, що відбулася 21.10.2020, взяли участь представники ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», депутатського корпусу, спеціалісти виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради та працівники КП «Комфорт» ДМР.

дата розміщення: 22.10.2020 | переглядів: 406 детальніше »

Подяки представникам ветеранських організацій міста

20 жовтня 2020 року на засіданні виконавчого комітету міський голова Ю. М. Коробов вручив Подяки представникам ветеранських організацій міста, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Міський голова подякував активістам за особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну життєву позицію, участь у громадському житті міста представників ветеранських організацій:

дата розміщення: 21.10.2020 | переглядів: 110 детальніше »

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

20 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року.

- Про заходи щодо утримання вулиць на території міста в зимовий період 2020-2021 років.

- Про затвердження списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ІV кварталі 2020 року.

дата розміщення: 21.10.2020 | переглядів: 124 детальніше »

Виконання робіт з будівництва трансформаторної підстанції по вул. Паркова м. Дніпрорудне

З метою покращення умов проживання мешканців вулиці Паркова міста було прийнято рішення побудувати трансформаторну підстанцію. Основним завданням будівництва є безаварійна та надійна робота електричних мереж, а також безперебійне енергопостачання житлових будинків вулиці Паркова.

До теперішнього часу мешканці вулиці Паркова потерпали значні незручності від роботи електричних мереж, а саме: постійні «стрибки» електропостачання, слабка потужність електроенергії, відсутність вуличного освітлення та інше.

дата розміщення: 20.10.2020 | переглядів: 314 детальніше »

Проведення місцевих виборів у період дії карантину

Організація підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року відбувається у період дії карантину, встановленного у зв'язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2. Дільничні виборчі комісії мають проводити відповідні вибори із дотриманням санітарних норм, правил та протиепідемічних заходів.

дата розміщення: 16.10.2020 | переглядів: 320 детальніше »