Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, відходів завдає невиправної шкоди природі, руйнує біоценоз екосистеми

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про рослинний світ», ст.ст. 15, 35-1 Закону України «Про відходи» з метою недопущення випалювання стерні, сухої рослинності та побутових відходів, посилено заходи щодо упередження та недопущення самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків, побутових відходів, у тому числі в заплавах річок і на торфовищах.

Дніпрорудненська міська рада закликає мешканців міста не допускати фактів випалювання сухої рослинності та відходів на території населених пунктів, вздовж автошляхів, на полях та лісосмугах.

Інформуємо, що самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою відповідальністю за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладенням штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою відповідальністю за ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, відходів завдає невиправної шкоди природі, руйнує біоценоз екосистеми.

Сподіваємося на Вашу відповідальність та небайдужість!

Дата розміщення - 08.05.2017 10:32
Переглядів- 162