Ми всі Перемогою сильні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а ра-зом з нею і приходу травневих свят – Дня пам’яті та примирення і Дня Пере-моги, які ми відзначаємо, як данину пам’яті всім жертвам другої світової вій-ни. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, кому по-щастило пройти через чорнило битв і дожити до цього світлого дня. Жителі м.Дніпрорудне завжди з повагою ставляться до цих героїчних і шанованих людей. Цьогорічні заходи тому підтвердження.

Розпочалися вони 4 травня відвідуванням вдома учасників бойових дій міським головою Коробовим Ю.М. , представниками райради Дашковсь-ким А.М. та райдержадміністрації Таран Ю.О.

5 травня Дніпрорудненська міська рада традиційно організувала «Солдат-ський привал» для учасників бойових дій, в’язнів концтаборів, ветеранів, пе-ренісших блокаду Ленінграда, вдів загиблих воїнів, представників ветеран-ських організацій.

Зворушливу атмосферу створював духовий оркестр, який зустрічав вете-ранів, щирі привітання від гостей: Д.С.Калініна, В.О.Кошеленка, Ю.М.Коробова, М.М.Пастушенка та В.Д.Пилипенко зігрівали серця, а ду-шевний концерт працівників БК «Гірник» подарував гарний настрій. Відпо-відально віднеслися заклади міста до цього міроприємства: школа «Талант» виготовила сувеніри -маки, які прикрашали груди ветеранів, школа «Сві-точ» подарувала гарні малюнки на асфальті, що милували око жителям і го-стям міста, першачки гімназії «Софія» віршами та квітами привітали ветера-нів.

8 травня, в День памʼяті та примирення, біля памʼятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм «Памʼятаємо! Перемагаємо!», на якому зібралися представники: міської ради та депутатського корпусу, громадських та ветера-нських організацій, учасники АТО, студентська молодь та жителі міста. Сло-ва ведучих та виступаючих, нікого не залишили байдужим і пройняли до глибини душі та серця. Закінчилося міроприємство загальним фото на-памʼять.

День Великої Перемоги, 9 травня, розпочався мітингом- реквіємом, який зібрав біля памʼятника невідомому солдату третину жителів міста різних по-колінь. Слова подяки ветеранам звучали від Коробова Ю.М., Усатого В.Ю., Пастушенка М.М., Мєдвєдєва Ю.П., Яковенка О., учнів школи «Світоч». Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у другій світовій вій-ні та поклали квіти до вічного вогню. Після закінчення мітингу всі бажаючі із захопленням, тривогою та сльозами на очах подивилися інсценізований свят-ковий концерт-подарунок «Ми всі Перемогою сильні», від творчих колекти-вів БК «Гірник». Це було просто неперевершене дійство, дивлячись на яке, ти був не просто глядачем, а безпосереднім учасником тих далеких часів. Закін-чився захід яскравим пісенно-танцювальним номером із закликом про мир в Україні!

Секретар ради Л.П.Решетняк

 

 

 

Дата розміщення - 10.05.2017 23:20
Переглядів- 391