Відкриття спортмайданчика

22 вересня відбулось відкриття нового комплексу спортивних тренажерів на стадіоні КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ – І-ІІІ ступенів № 1». Цей прекрасний подарунок з нагоди 55-річниці закладу зробив учням випускник школи 1991року, золотий медаліст, народний депутат України Жеваго Костянтин.

Тепер і учні, і всі бажаючи зможуть займатися спортом на відкритому повітрі. Барвистий майданчик оснащений тренажерами для всіх груп м'язів і має свою затишну зону відпочинку. На відкриття майданчика завітав заступник голови Дніпрорудненської міської ради Староконь Б.Ю., який привітав присутніх з наступаючим ювілеєм та побажав дітям міцного здоров’я, спортивних успіхів і вручив директору В.Д.Пилипенко тенісні ракетки для спортивної зали.

У свою чергу Валентина Дмитрівна подякувала від імені всіх учнів та колективу міській раді за підтримку та надання допомоги у освітленні нового спортивного майданчика. Почесне право перерізати стрічку було надано одним з кращих спортсменів гімназії – Гапону Даниілу, переможцю обласних змагань з пауерліфтингу та Понаморьовій Катерині, кращому гравцю команди-переможниці обласних змагань з волейболу.

Учні 11 класів першими мали змогу показати молодшим учням всі можливості тренажерів.

Ми щиро вдячні Костянтину за постійну підтримку та вагому допомогу у розвитку нашого навчального закладу.

Сподіваємось, що і учні, і жителі міста Дніпрорудне відвідуючи спортивний майданчик будуть підтримувати порядок та доцільно використовувати всі тренажери.

 

 

Заступник директора з виховної роботи Бачурська Т.А.

Дата розміщення - 22.09.2017 19:23
Переглядів- 239