Свято до Дня людей похилого віку

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії…

Але, перш ніж настане осінь, перш ніж посивіє коса і зовсім іншими стануть очі, бо колір з них кудись утік, у кожного ще буває весна і літо життя. Дніпрорудненська міська рада прикладає зусилля, щоб обидві пори року в душах її ветеранів залишалися якнайдовше.

29 вересня в м.Дніпрорудне традиційно, особливо та по-сімейному, пройшло свято до Дня людей похилого віку. В кінотеатрі «Сучасник» зібралися самі шановані жителі міста – пенсіонери. В залі милувала око виставка, підготовлена активістами ГО «Діти війни» та клубу «Ветеран»: вироби народної творчості, добірка літератури на тему «Лікування без ліків – допоможи собі сам», збори лікарських трав.

З «професійним» святом всіх присутніх привітав міський голова Ю.М.Коробов та голова Василівської районної ради Д.С.Калінін, які побажали жителям міцного здоров’я, сили, бадьорості та віри в краще. Самим активним представникам громадськості, які досягли поважного віку, було вручено подяки та подарунки. Головам громадських ветеранських організацій представник торгівельної мережі «Аргос» О.П.Каморкіна вручила набори для чаювання.

Святковий настрій дарували ведучі В.Зборовський та І.Гончарова разом із солістами та творчими колективами ПК «Гірник»: ансамблем «Намистечко», народним хором «Калина», зразковою цирковою студією «Романтики», Анечкою Гапанюк та Валентиною Лисенко, вихованцями КДНЗ №5 «Теремок». «Родзинкою» заходу стало караоке: ветерани із задоволенням виконували пісні своєї молодості, підігруючи на народних інструментах, тим самим ще більше створюючи собі гарний настрій. Поробки, виготовлені дошкільнятами міста та подаровані кожному присутньому, стали приємним доповненням свята.

Не залишилися поза увагою і ті жителі міста, хто не в змозі прийти на свято: депутати міжфракційного об̓ єднання «Рівні можливості», активісти клубу «Ветеран», за підтримки підприємців міста, відвідали пенсіонерів вдома. Міська рада, згідно програми, підтримала матеріально 50 жителів міста, адресно перерахувавши кожному по 200 гривен. До речі, наші ювіляри, кому виповнилося 70, 75, 80, 85, 90 і далі, до Дня народження також отримують адресну матеріальну допомогу, згідно клопотання голови Територіальної ради ветеранів міста по 200 грн. І ще один подарунок від Дніпрорудненської міської ради чекає наших пенсіонерів – поїздка на Покровський ярмарок 7 жовтня.

 

 

Секретар ради Л.П.Решетняк

Дата розміщення - 03.10.2017 07:09
Переглядів- 204