«НА КРИЛАХ ПІСНІ»

Українці дуже багаті, може, найбагатші поміж усіма народами, різнобарвними піснями. Вони не мудрують, складаючи свої пісні; у них пісні виростають самі, як квіти на полях зелених, і їх така кількість, якою не може похвалитися жоден народ у світі.

Український пісенний світ мистецтва надзвичайний, великий, різноманітний. Він пробуджує красу душі, вчить любити життя, дарує незабутню радість і насолоду.

Пісня – це душа, з усіх потреб потреба,

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша,

Чим глибше пісня, тим ясніш душа.

12 грудня о 16-00 годині в Палаці культури «Гірник», пройшов звітний захід «На крилах пісні».

Українські народні та сучасні пісні дарували глядачам дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко», керівник Валентина Лисенко та вокальний гурт «Бриз», керівник Оксана Беспалько.

Ведуча заходу О. Беспалько розповідала про українську пісню, яка є одним із найважливіших джерел нашого співучого народу.

На святі було показано обряд осінньої ярмарки, свої вірші до свята підготувала і прочитала місцева поетеса Лілія Васильцова, у виконанні Переможниці обласного та районного конкурсів читців Анни Гапонюк звучали гуморески. Керівник дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко» всім глядачам подарувала зворушливу пісню «Приїжджайте частіше додому» .

Свято пройшло на одному диханні. Завідуюча сектором художньої самодіяльності Гончарова І.В. подякувала вокальні колективи за прекрасний виступ.

Це було неймовірне і справжнє свято пісні. Кульмінацією свята були бурхливі оплески глядача та крики «Браво»!

Бажаємо дитячому фольклорному ансамблю «Намистечко» та вокальному ансамблю «Бриз» творчих успіхів та злетів. Дійсно, українська пісня – це бездонна душа українського народу, це його слава.

 

 

 

Завідуюча сектором художньої самодіяльності ПК «Гірник» Гончарова І.В.

Дата розміщення - 21.12.2017 10:30
Переглядів- 172