Святкування Дня Соборності України в ДНЗ №7 "Теремок"

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

В дошкільному навчальному закладі №7 "Теремок" також відзначали День Соборності України. На честь святкування Дня Соборності та Свободи України у всіх вікових групах з дітьми були проведені бесіди на тему: "Моя Україна – у серці єдина", що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Для дітей старшого дошкільного віку в музичній залі викладач з народознавства Плюйко Л.В. провела з дітьми старшої групи №7 «Сонечки» (вихователь Пензій В.В.) виховний захід «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг». Учасники та гості заходу ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави.

Діти відгадували загадки, грали в ігри, танцювали та співали. Зі святом дітлахів та педагогів привітала запрошена на виховний захід провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства Джемела Ніна Петрівна.

Вихованці отримали позитивний емоційний настрій на весь день.

Не забули нагадати про державне свято і батькам вихованців, для яких вихователі в групових куточках організували виставки матеріалів, пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!

 

 

 

Дата розміщення - 26.01.2018 07:23
Переглядів- 246