Привітання із Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Дніпрорудненська міська рада, виконавчий комітет вітають вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Комунальні блага вже стали для нас настільки звичними, що ми дуже часто не замислюємося, що стабільна робота комунального господарства забезпечується важкою працею. Вона починається коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується, коли вже настає час сну. Завдяки роботі працівників житлово-комунального господарства у наших будинках є звичні та необхідні нам комунальні блага. Багато хто з комунальників зустрічають своє професійне свято на своєму робочому місці, бо така специфіка їх роботи. 

Цей день також можуть вважати професійним святом всі ті, хто причетний до створення ОСББ. Тому що ці люди добровільно беруть на себе відповідальність за порядок і затишок у своїх домівках та на прибудинкових територіях. 

Щиро бажаємо Вам у День професійного свята міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! 

 

З повагою, міський голова Ю.М.КОРОБОВ

Дата розміщення - 15.03.2018 22:50
Переглядів- 275