Відбулося засідання чергової тридцять восьмої сесії

29 березня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять восьмої сесії, на якій були присутні 22 депутата.  

До порядку денного чергової тридцять восьмої сесії включено 60 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

Важливим для громади були:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

- Інформація про соціальне обслуговування населення м.Дніпрорудне.

Прийняті важливі для жителів міста рішення, а саме:

- з метою забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту та зменшення аварійності на вулично-дорожній мережі прийнято звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради в якому викладено занепокоєння станом автомобільних доріг загального користування, прилеглих до міста. Дорога в напрямку м. Веселе до ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» (від вул.Нижня м. Дніпрорудне), дорога Т-08-17/Р-37/ (С 080210) в напрямку м.Василівка, дорога по вул. Нижня (від вул. Центральна до залізничної станції Каховське море) м. Дніпрорудне, дорога по вул. Нижня (від вул. Приморська в напрямку с. Балки), які знаходяться в аварійно небезпечному стані.

Та з метою забезпечення сталої роботи комунальних підприємств міста прийнято звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради до Прем’єр-міністра України, Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради, щодо не реєстрації та не надавання підприємствам податкових накладних зі сторони ПАТ «Запоріжжяобленерго» ВСП Василівський РЕМ» за надану та оплачену електричну енергію.

Внесені зміни до деяких міських Програм.

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 59 рішення.

Дата розміщення - 31.03.2018 12:27
Переглядів- 184