Відзначили Всеукраїнський День довкілля

Весна є порою оновлення всього навколо, адже саме навесні ми очікуємо змін, причому в усіх сферах життя. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

Дніпрорудненська міська рада на чолі з міським головою відзначили Всеукраїнський День довкілля прибиранням території вздовж центрального водогону від залізничної платформи № 42 до пам’ятника «Слава труду».

В екологічній акції, що відбулася 13.04.2018 та 27.04.2018, взяли участь спеціалісти апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету. На зазначеній території прибрано пішохідну доріжку від відсіву, зелені зони з обох боків від доріжки звільнено від малогабаритного сміття, сухих гілок, листя та трави, що залишилися після зими. Вивезення сміття, гілок листя, сухої трави із зазначеної території здійснювалося силами КП «Комфорт» ДМР.

Це нелегка справа, але разом ми можемо зробити наше місто кращим. Саме тому, ми запрошуємо приєднатися всіх городян, підприємців, керівників установ і організацій до участі у весняних толоках.

Усім натхнення, успіхів, організованості і задоволення від результатів роботи. Не залишайтесь байдужими!

 

Дата розміщення - 02.05.2018 17:27
Переглядів- 194