ЦИРК – ЦЕ СВЯТО!

Напевно, у кожного з дитинства, залишилися теплі і добрі спогади про цирк. Яскраво, здорово, захоплююче. Клоуни, звіри, повітряні гімнасти, акробати, жонглери …

Для кожного з нас цирк - це не пусте слово. Почувши його, всі ми відразу ж починаємо уявляти собі літаючих під куполом гімнастів, майстерно крокуючих по волосіні еквілібристів, і звичайно ж, бешкетних клоунів, дресированих тигрів, собак, голубів і навіть слонів.

Цирк - це справжнісіньке містичне дійство, де збуваються наші найпотаємніші фантазії. Перевтілення наших дитячих снів прямо на сцені.

Є в нашому місті Зразковий цирковий колектив «Романтики», (керівник Тітаренко М.О.), в якому завжди відкриті двері для талановитих дітей.

Колектив є неодноразовим переможцем Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів циркового мистецтва.

11-13 квітня учасники Зразкового циркового колективу «Романтики» стали переможцями та лауреатами двох Всеукраїнських конкурсів циркового мистецтва «Zа Грай Fest - 2018» та «Диво цирк» в м. Запоріжжі, де зайняли два І місця, чотири ІІ місця та три ІІІ місця.

27 квітня о 18-00 г. в Палаці культури «Гірник» відбувся звітній захід Зразкового циркового колективу з театралізованою цирковою виставою «Пригоди дяді Федора».

Казкова атмосфера, майстерність циркових трюків талановитих учасників колективу, які дарували глядачу яскраве циркове шоу, не оставило байдужим всіх присутніх в залі.

Бажаємо колективу творчих успіхів і злетів!

 
 

Завідуюча сектором художньої самодіяльності Гончарова І.В.

Дата розміщення - 03.05.2018 22:05
Переглядів- 227