Хай пам̓ ять залишається із нами…

Давно відлунали канонади запеклих боїв Другої Світової війни, поросли травою давні окопи. Але щороку, жителі м.Дніпрорудне, несуть квіти ветеранам, схиляють голови у пошані перед пам’ятниками спочилим солдатам, дякують визволителям за мирне небо, за життя , за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину.

Цьогорічні травневі заходи розпочалися відвідуванням вдома учасників бойових дій міським головою Ю.М.Коробовим, головою райради Д.С.Калініним, головою райдержадміністрації В.О.Кошеленко, головою районної ветеранської організації С.В.Лобинцевим.  Щороку дедалі менше серед нас ветеранів, дедалі слабшими вони стають. Тому й потребують від нас більшої уваги, поваги  й допомоги. Представники влади, разом із побажаннями міцного здоров̓ я, вручили продуктові набори кожному учаснику бойових дій, а їх у нашому місті залишилося шість.

 

 

 

8 травня, в День пам'яті та примирення, біля братської могили загиблим воїнам, відбувся мітинг-реквієм «Немеркнуче світло великого подвигу», на якому представники міської ради та депутатського корпусу, громадських та ветеранських організацій, учасники АТО, студентська молодь та жителі міста схилили голови в журбі й задумі, поклали квіти до могил, в молитві пом'янули всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

 

 

 

День Великої Перемоги, 9 травня, розпочався мітингом-реквіємом, який зібрав біля меморіалу загиблим воїнам третину жителів міста різних поколінь. Слова подяки ветеранам та дітям війни звучали від Коробова Ю.М., Усатого В.Ю., Пастушенка М.М., Зборовського В.І., учнів гімназії «Софія». Після традиційного покладання квітів до меморіалу, присутні перейшли в ПК «Гірник», де із захопленням, тривогою та сльозами на очах, подивилися святковий концерт-дарунок «Героїчними сторінками війни» від творчих колективів палацу культури.

 

 

 

 

Л.П.Решетняк, секретар міської ради

Дата розміщення - 10.05.2018 22:16
Переглядів- 255