Відбулося засідання чергової сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

31 травня в малому залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося засідання чергової сорокової сесії, на якій були присутні 17 депутатів.  

До порядку денного чергової сорокової сесії включено 36 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування. 

Керуюча справами виконкому Торопова Н.А. донесла до відома депутатів інформацію про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. 

Важливими для громади були питання:

- Про вилучення майна з оперативного управління КУП «Наш дім» ДМР;

- Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2019 рік»;

- Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне. 

Підготовлено та прийнято звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання до Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Василівської районної державної адміністрації Запорізької області, Василівської районної ради Запорізької області (з текстом звернення можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради dnrada.gov.ua).

 

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 30 рішення.

Дата розміщення - 08.06.2018 12:00
Переглядів- 149