Перший дзвiнок покликав за парти...

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об"єднує багато поколінь. Знову, у перші вересневі дні, вулиці міста розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок, різнобарвних кольорів повітряних кульок та квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість - переплелися разом.

Це Дніпрорудне зустрічає День знань - справжнє свято мудрості, доброти та людяності. Хвилююче, урочисто та яскраво було проведено це свято в навчальних закладах міста. Шкільна родина дніпрорудненців поповнилася на 248 першокласників, а профільна - на 224 студенти. Міський голова Дніпрорудненської міської ради Юрій Коробов, секретар ради Лариса Решетняк, перший заступник міського голови Сергій Малиш та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Богдан Староконь були серед почесних гостей на заходах.

Вони не тільки привітальними словами поздоровили дітей, батьків та колективи зі святом, а й вручили подарункові сертифікати для придбання канцелярських товарів. Приємним моментом на святі було вручення стипендій міського голови за високі досягнення в навчанні:

І стипендія - 300 грн. щомісячно

  • Анастасії Задорожній(гімназія "Софія");
  • Поліні Карнаух (школа "Світоч");

ІІІ стипендія - 150 грн. щомісячно

  • Дар`ї Коломоєць(школа "Талант");
  • Матвію Борисенку(гімназія "Софія");
  • Ганні Плотніковій(гімназія "Софія");
  • Андрію Бабаніну(школа "Світоч");
  • Наталії Рябкіній(школа "Світоч");
  • Вероніці Стояновій(школа "Світоч").

За високі досягнення у вивченні шкільних дисциплін ( французької мови) стипендію від Василівської районної ради в розмірі 400 грн. щомісяця буде отримувати учениця школи "Світоч" Тетяна Коваль.

Працiвники ПрАТ ЗЗРК  завжди надiйнi спонсори навчальних закладiв мiста. Цьогорiк не став винятком: всi школи, Днiпрорудненський iндустрiальний технiкум та професiйний лiцей отримали вiд залiзорудного комбiнату подарунковi сертифiкати на суму 10 000 грн. Вдалий початок навчального року!

Подальших успіхів та нових досягнень в новому 2018 році!

 
Дата розміщення - 04.09.2018 21:10
Переглядів- 315