Відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 вересня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії. До порядку денного було включено 42 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

В засіданні прийняли участь 14 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова Ю.М. Коробов привітав з Днем народження депутатів міської ради Троня Ігора Миколайовича та Кузнецова Сергія Миколайовича.

До відома депутатів була представлена інформація:

Інформація начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області майора поліції Кологривого Анатолія Володимировича про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

Внесені зміни до деяких міських Програм.

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 35 рішень.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Дата розміщення - 28.09.2018 22:28
Переглядів- 161