Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. В м.Дніпрорудне розпочалося воно відкриттям на Пам’ятнику першої руди меморіальної дошки Василю Тимофієвичу Воропаєву – легендарному директору ЗЗРК, який очолював його в період будівництва з 1963 по 1970 роки. Мітинг на честь такої події зібрав ветеранів, жителів Дніпрорудного, представників трудового колективу ПрАТ «ЗЗРК», керівників міста та району.

Після мітингу святкове міроприємство продовжилося в кінотеатрі «Сучасник» концертною програмою «З творчим натхненням крізь роки…»

Міський голова Юрій Коробов, голова районної ради Денис Калінін, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, депутат обласної ради Михайло Пастушенко не тільки тепло привітали зі святом літніх людей, побажавши їм міцного здоров’я, добра та оптимізму, а й вручили подяки та подарунки активним членам ветеранських організацій міста. Від депутатського корпусу Дніпрорудненської міської ради, зі словами вдячності та поваги до присутніх, виступила Валентина Дубицька.

Гучними оплесками, із пошаною та захопленням вітав зал присутню на святі Євдокію Петрівну Лазуренко - вчителя із 42-річним стажем, учасницю Вітчизняної війни, партизанку-підпільницю, яка через два місяці буде святкувати 100-річний ювілей!

Щиро і зворушливо звучали вітання від творчих колективів ПК «Гірник» : дитячого фольклорного ансамблю «Намистечко», народного хору «Калина», дуету Валентини Лисенко та Таміли Цимбаленко.

Справжньою родзинкою свята стали виступи народних талантів: поетів – Лідії Анатоліївни Гнусової, Раїси Констянтинівни Прибитової, Бориса Юрійовича Петренка, Лілії Васильцової та її онучки Анни Гапонюк; акторів та читців - Валентини Іванівни Яровенко, Валентина Івановича Зборовського, Євгенія Дем`яновича Бадюка, співаків - Надії Петрівни Козир, Івана Івановича Віхрова, Марії Титовни Камєнєвої, Любові Олександрівни Маслової. Здивували та зачарували присутніх і роботи народних майстрів - Федора Пантелеймоновича Юдіна, Ганни Олексіївни Коваленко, Тетяни Вікторівни Петренко, Сергія Івановича Дудіна, Галини Михайлівни Малишевої, Лілії Іванівни Антипової. Всі ці творчі люди були нагороджені пам`ятними сувенірами від Дніпрорудненської міської ради. Не залишилися в цей день поза увагою і малозабезпечені літні люди - Дніпрорудненська міська рада надала матеріальну допомогу 51 пенсіонеру, 52 мешканці міста, у яких відсутні банківські дані, отримали продуктові набори.

 

Секретар ради Лариса Решетняк

Дата розміщення - 02.10.2018 22:38
Переглядів- 250