Звіт поточних ремонтів комунальних закладів міста та ремонт покрівлі пр. Ентузіастів буд. 9

У бібліотеці Палацу культури «Гірник» встановлено нові вікна. 

У вересні 2018 року не оминули увагою і будівлю Палацу культури «Гірник». В приміщенні бібліотеки палацу, де на даний час працює інформаційний центр, була проведена заміна старих вікон на нові, і тепер зали бібліотеки стали ще світліше і затишніше. 

Працівникам бібліотеки та читачам створено всі умови для читання, проведення тематичних зустрічей, диспутів та просто для насолодження процесом пізнання цікавої інформації з книжок.

 

Поточний ремонт у будівлях комунальних дошкільних навчальних закладах міста Дніпрорудне.

У третьому кварталі поточного року Дніпрорудненською міською радою від імені та в інтересах територіальної громади було профінансовано проведення поточних ремонтів у будівлях комунальних дошкільних навчальних закладах міста Дніпрорудне. В межах ремонтних робіт була виконана часткова заміна вікон у групах та музичних залах КДНЗ №2 «Оленка», КДНЗ №6 «Струмок», КДНЗ №7 «Теремок» та КДНЗ №4 «Дюймовочка».

 

Крім того були виконані поточні ремонти покрівель КДНЗ №2 «Оленка», КДНЗ №7 «Теремок», КДНЗ №6 «Струмок» та КДНЗ №5 «Теремок».

 

Також у Комунальному дошкільному навчальному закладі №6 «Струмок» виконано поточний ремонт частини кухні.

 

Таким чином, після проведених ремонтних робіт будівлі дошкільних навчальних закладів міста Дніпрорудне тепер підготовлені до осінніх злив та зимових холодів.

 

Поточний ремонт покрівлі по пр. Ентузіастів будинку 9 (3 під’їзд) м. Дніпрорудне 

У вересні 2018 року проведено поточний ремонт покрівлі будинку 9 по проспекту Ентузіастів в м. Дніпрорудне. Ремонт виконано за новітніми технологіями: шляхом улаштування безрулонного покриття покрівлі ремонтом примикань з пінополіуретанових композицій методом напилювання з наступним двошаровим механізованим фарбуванням поверхні емалями. За проектними документами було заплановано та виконано ремонт покрівлі лише 3 під’їзду загальною площею 192м².

 

Дата розміщення - 08.10.2018 07:06
Переглядів- 270