Василівщина відзначила ювілейні дати району

27 жовтня Василівський район відзначив поважну 95-у річницю утворення району та 75-у річницю визволення території від нацистських окупантів. Представники Дніпрорудненської міської ради та ПрАТ «ЗЗРК» взяли участь у заходах разом з керівниками обласної влади, районної виконавчої влади, духовенства, колективами підприємств, установ та організацій району, студентською та учнівською молоддю, громадськістю.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули в жорстоких боях і ціною власного життя відстояли територію району від німецько-фашистських загарбників.

Після проведення мітингу учасники заходів святковою колоною рушили до Меморіалу загиблим воїнам у міському парку, де відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку та солдатський привал для ветеранів.

 

Святкування 95-ї річниці заснування району продовжилося в Будинку культури урочистим нагородженням та святковим концертом. Отримали достойне визнання і представники Дніпрорудненської громади. Висока державна відзнака – орден княгині Ольги ІІІ ступеня на сцені була вручена Валентині Дмитрівні Пилипенко – директору КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія». «Почесною грамотою» Запорізької обласної ради була нагороджена Лілія Вікторівна Аполосова – директор ДЮСШ при КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» та «Почесну грамоту» Василівської районної ради отримав міський голова Юрій Миколайович Коробов. Вітаємо наших шановних керівників, бажаємо їм міцного здоров я, натхнення, сили та не зупинятися на досягнутому!

 

Дата розміщення - 29.10.2018 18:10
Переглядів- 157