Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

Саме це свято об’єднує територіальну громаду у бажанні творити добро, мир і злагоду в ім’я процвітання нашої держави. 

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал міста на вищий рівень. 

Висловлюю  вдячність депутатам міської, районної та обласної рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

Нехай завжди поруч будуть однодумці, готові розділити радість і труднощі, нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 

 

З повагою, міський голова Ю.М.КОРОБОВ

Дата розміщення - 07.12.2018 07:05
Переглядів- 153