Новини

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

23 серпня наше місто відсвяткувало одразу два загальнонаціональних свята - День Державного Прапора України та День незалежності України.

27.08.2018

Урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня незалежності України

23 серпня 2018 року у дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України. На святкові заходи у сорочках-вишиванках прибули  працівники, батьки та вихованці КДНЗ.

27.08.2018

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів щодо проекту містобудівної документації

23 серпня 2018року о 13.00 год. в залі засідань Дніпрорудненської міської ради за адресою: пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне відбулися Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення на території міста Дніпрорудне Василівського району, Запорізької області».

24.08.2018

Шановні дніпрорудненці!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле вселяє мудрість, майбуття - виховує в нас відповідальність за прийняття рішень.

Нам судилося стати учасниками творення нової європейської держави. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій Україні, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. 

22.08.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

22.08.2018

У місті Дніпрорудне розпочали реконструкцію магістрального водоводу.

Розпочато реконструкцію магістрального водоводу з самої аварійної ділянки, а саме від вул. Нижня до залізничного мосту. Саме на цій ділянці водоводу сталося найбільше аварій, це обумовлено незадовільним технічним станом і зношеністю системи питного водопостачання, - магістраль водоводу побудована та введена до експлуатації в 60-70 роках минулого століття, на ній не проводились суттєві капітальні ремонти, реконструкції, модернізація, або впровадження нових технологій тощо.

16.08.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ! Податок на нерухоме майно

Згідно Податкового кодексу України фізичні особи, у власності яких перебувають об’єкти житлової/нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток (на квартири, незалежно від їх кількості більше 60 кв. метрів; на житловий будинок, незалежно від їх кількості більше 120 кв. метрів; різні типи об’єктів житлової нерухомості (в разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку), більше 180 кв. метрів), мають сплачувати Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

16.08.2018

Специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече с общественностью города Днепрорудное

14 августа 2018 года специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече в формате общественных слушаний с общественностью города Днепрорудное для рассмотрения материалов по обоснованию безопасности продления срока эксплуатации энергоблока №4 ЗАЭС.

Сергей Малыш, первый заместитель городского головы города Днепрорудное, огласил собравшимся представителям общественности тему и цель встречи.

14.08.2018

Закінчився проектний термін (ЗО років) експлуатації енергоблока №4 Запорізької АЕС

Для проведення всього комплексу робіт з продовження терміну експлуатації 10 березня 2018 року енергоблок № 4 ЗАЕС було виведено в плановий середній ремонт. На блоці будуть виконані усі заплановані заходи з модернізації, реконструкції, заміни обладнання, яке виробило проектний ресурс, на сучасне, що відповідає усім вимогам безпечної експлуатації атомного енергоблока.

07.08.2018

Підписання декларацій з сімейними лікарями

З квітня 2018 року в Василівському районі розпочалася робота з підписання декларацій з сімейними лікарями. Обрати лікаря можна незалежно від місця проживання та реєстрації. Нагадуємо, пацієнти мають право на отримання безкоштовної медичної допомоги до кінця 2018 року. Не зволікайте, зробіть вибір лікаря та підпишіть з ним декларацію.

03.08.2018