Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Рабочая встреча с представителями ЗОГА

19 мая в кинотеатре «Современник» по инициативе Запорожской областной госадминистрации и Днепрорудненского городского совета была организована и проведена рабочая встреча представителей ЗОГА – директора Департамента капитального строительства Виктора Яроша, заместителя директора ДКС Андрея Гафарова и инженера технического надзора ДКС Валерия Сисько с головами Балковского и Орлянского сельских советов (Мариной Радченко и Владимиром Савченко), собственниками и арендаторами сельхозземель из сел Малая Белозерка, Ульяновка, Тополиное, Орлянка, Видножино, Балки.

21.05.2020

Уважаемые днепрорудненцы и гости города!

12 мая был подписан акт сдачи-приемки фонтана возле ДК «Горняк». Работать фонтан будет с 10.00 до 22.00 часов. Согласно проекта, в дневное время планируется запускать малые струи воды, расположенные по периметру чаши. Вечером, после 18.00, будет запускаться большой фонтан в центре. А с наступлением сумерек, когда на аллее перед Дворцом культуры зажгутся фонари, включится разноцветная подсветка в чаше.

19.05.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

19 травня 2020 року в малому залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

19.05.2020

Вдягай вишиванку, роби фото, будь креативним

21 травня святкуємо День вишиванки. Традиційно, у Дніпрорудному цього дня відбуваються масові заходи, однак цьогоріч всі заходи скасовані з відомих причин.

Дніпрорудненська міська рада запрошує всіх охочих долучитися до флешмобу «Дніпрорудне у вишиванці».

Щоб стати учасником флешмобу, потрібно до 20 травня (включно) розмістити у соціальній мережі Facebook під хештегом #дніпроруднеувишиванці своє фото або фото родини у вишиванках в будь-якій з п’яти категорій:

15.05.2020

Контроль суспільного порядку у полі зору поліції.

13 травня 2020 року оперативники карного розшуку спільно зі слідчими слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, за підтримки бійців «Корду» та батальйону поліції особливого призначення, провели спецоперацію. В результаті ретельно спланованих дій, правоохоронці затримали чоловіка 1981 року народження,  лідера злочинної групи етнічної спрямованості, яка займалася вимаганням грошових коштів у підприємців Василівського району. Для здійснення своїх намірів члени організованої групи погрожували жертвам фізичною розправою та знищенням їх майна.

14.05.2020

Пам'ять жива!

Традиційно, 9 Травня, у День Перемоги, увесь світ схиляє голови на знак поваги та шани усім тим, чиє життя забрала війна, ветеранам - фронтовикам, партизанам і підпільникам, трудівникам тилу, дітям війни - всім тим, хто на своїх плечах виніс основний тягар воєнного лихоліття. Невблаганний час все далі віддаляє від нас той травневий день 1945 року, але з кожним роком він стає ближчим нашому серцю. Адже це - день нашої спільної Пам'яті.

13.05.2020

До уваги підприємців та мешканців міста! Послаблення карантину з 11 травня: що дозволено, а що залишиться забороненим

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Буде відновлена робота частини закладів, однак за умови дотримання протиепідемічних заходів.

10.05.2020

Шановні мешканці міста!

У найближчу годину із збереженням до кінця дня 08 травня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області очікують грози (І рівень небезпечності - жовтий)

08.05.2020

Дорогие ветераны! Уважаемые земляки!

Сердечно поздравляю Вас с 75-летием со Дня Победы!

Год за годом уходит в прошлое одна из самых кровопролитных и вместе с тем памятных страниц нашей истории – Великая Отечественная война. По своим масштабам эта война с фашизмом не знает себе равных. Героическая борьба против фашистских захватчиков стала величайшим испытанием для всего нашего народа. Своими трагическими событиями она коснулась практически каждой семьи.

08.05.2020

Шановні жителі м.Дніпрорудне!

9 травня ми відзначаємо 75-у річницю Великої Перемоги. Це гарна, знакова нагода знову звернутися серцем до подій, що знаменували собою весну врятованого людства та мирне його майбутнє, долучитися до подвигу тих, хто наближав Перемогу на фронті і кував її в тилу.

08.05.2020