Новини

КАЗКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

Дитинство - найвеселіший та найщасливіший час у житті дитини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Діти - це те, заради чого на землі варто жити. На любові до дітей тримається світ.

Уже традиційно 1 червня в нашому місті відзначається прекрасне свято радості та надії - Міжнародний день захисту дітей!

03.06.2019

Відбулося засідання чергової п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

30 травня в залі міської ради відбулося засідання чергової п’ятдесят сьомої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової п’ятдесят сьомої сесії було включено 42 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

До відома депутатів була представлена інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 5 місяців поточного року.

31.05.2019

III Всеукраїнський фестиваль – конкурс “Kirillovka-fest”

На протязі 4-х днів у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "KIRILLІVKA FEST", змагались між собою, більш ніж 300 учасників у різних номінаціях. 26 травня художні колективи ПК «Гірник», теж прийняли участь у цьому заході, де мали можливість показати свої таланти!!!

У номінації «Циркове мистецтво» ГРАН ПРІ отримав Зразковий цирковий колектив «РОМАНТИКИ», керівник Титаренко М.О.

В Номінації «Естрадний вокал» - Катерина Шпонько, та Олександра Дмитрук - учасниці вокального колективу "БРИЗ", керівник Беспалько О.М. зайняли ІІІ МІСЦЕ;

29.05.2019

Тридцятий «Поетичний травень» в Дніпрорудному

25 травня у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулося свято поезії «Поетичний травень», яке проводиться у місті вже в 30-й раз, а також презентація нового поетичного альманаху «Радуга над горизонтом» літературного об’єднання «Горизонт».

У заході взяли участь секретарь міської ради Л.П.Решетняк, представники ветеранських організацій, завідувачі бібліотек та шанувальники поезії.

29.05.2019

«Велодень» в очередной раз подарил участникам незабываемые эмоции

Велосипед научил Эрнеста Хемингуэя путешествовать, подарил Лэнсу Армстронгу ощущение счастья и открыл всепрощение для Аль Пачино. Несомненно, для каждого из нас прогулка на этом транспортном средстве вызывает свои эмоции и незабываемые ощущения. Поделиться своими впечатлениями с единомышленниками, а также получить очередной заряд энергии и позитива смогли все, кто 18 мая принял участие в VI ежегодном празднике «Велодень-2019». Его организаторами традиционно выступили члены клуба «ВелоДнепрорудный», а их инициативу поддержали Правление и профсоюзный комитет ЧАО «ЗЖРК», а также Днепрорудненский городской совет.

25.05.2019

ЗОЛОТО на Чемпионате Украины по тяжелой атлетике

С 13 по 18 мая 2019 года в г. Черноморск Одесской области проходил Чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди молодежи до 23 лет и Всеукраинского открытого турнира памяти ЗМС Я. Куценко. На этих соревнованиях приняло участие 330 (130 женщин и 200 мужчин) спортсменов со всех регионов Украины.

23.05.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

23.05.2019

Обласний фестиваль "Поетичний травень" крокує Запорізьким краєм

Днями, за ініціативи Дніпрорудненської міської ради, відбулася творча зустріч митців Запорізької обласної організації національної спілки письменників України з шанувальниками поетичного слова нашого міста.

20.05.2019

Відбулося засідання позачергової п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

14 травня в залі міської ради відбулося засідання позачергової п’ятдесят шостої сесії, на якій були присутні 15 депутатів.  

З метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», керуючись ст. 25, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», від імені і в інтересах територіальної громади міста, Дніпрорудненською міською радою скликано позачергову сесію.

15.05.2019

Змагання з силових видів спорту на Кубок міського голови «Спортивна сила - 2019»

На стадіоні КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» традиційно відбулися змагання з силових видів спорту на Кубок міського голови «Спортивна сила - 2019», в яких брали участь команди учнів 8-11 класів.

Представники сильної половини закладу освіти змагались за звання найкращих в особистих заліках: підтягуванні на перекладині, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи, змаганні з армреслінгу, піднятті гирі та змаганні з перетягування канату.

14.05.2019