ЦНАП стає пріоритетом і на територіях, які не увійшли поки до ОТГ

Місто Дніпрорудне приступило до підготовки заявки на участь в 3 Раунді Фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою" з метою отримання міжнародної допомоги у створенні Центру надання адміністративних послуг. 

9 січня секретар Дніпрорудненськоі міської ради Лариса Решетняк відвідала Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений ха підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, де отримала розгорнуту консультацію з приводу заповнення заявки від радниці за питань надання муніципальних послуг Тетяни Бордюг. Обговорили все: штатний розклад, посадові інструкції працівників, перелік послуг, що будуть надаватися, плани на майбутнє щодо залучення до співпраці територіальних підрозділів ЦОВВ та інше.

Дніпрорудненська міська рада в грудні 2018 року прийняла рішення про створення ЦНАП, відвідала Веселівський ЦНАП для отримання успішного досвіду, працює над інформуванням посадовців і громадян про необхідність та зручність надання максимальної кількості послуг в одному місці. Громада впевнена у своїх можливостях і розраховує на підтримку міжнародної програми.

І хоча Дніпрорудне на сьогодні не є у складі об'єднаної територіальної громади, надання якісних адміністративних послуг і наближення їх до населення вже бачить своїм пріоритетом, а це у свою чергу може стати і кроком до пришвидшення процесу об'єднання і створення ОТГ.

 

09.01.2019

Запорізький ЦРМС

Дата розміщення - 10.01.2019 09:50
Переглядів- 190