Переможці конкурс з соціальної реклами

Кожного року 26 січня святкується Всесвітній день екологічної освіти. У червні 1972 року в Стокгольмі, Швеція, на конференції ООН з питань довкілля людини було прийнято Декларацію, в якій відмічена необхідність розробки критеріїв та загальних принципів щодо збереження та поліпшення якості навколишнього середовища.

Екологічна освіта є динамічним та спільним процесом для людського усвідомлення того, що дозволяє виявити екологічні проблеми як глобального, так і місцевого рівнів. Вона також спрямована на виявлення взаємодій між людиною та довкіллям, а також стосується гармонізації діяльності людини з природою на основі сталого розвитку для забезпечення якості життя майбутніх поколінь. У країнах, що розвиваються, більшість екологічних проблем спричинені недостатньою освіченістю населення. Необхідно не тільки сприяти інформуванню населення, а й розвивати відповідну його поведінку.

До Всесвітнього дня екологічної освіти виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради проведено Конкурс з соціальної реклами на екологічну тематику.

Цим Конкурсом ми хотіли привернути увагу школярів до екологічних проблем міста та шляхів їх самостійного вирішення, підвищити екологічну відповідальність школярів за стан навколишнього середовища, візуалізувати екологічні проблеми та шляхи їх вирішення у зрозумілій для школярів формі, а також виховати дбайливе відношення школярів до навколишнього середовища та природних ресурсів

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Соціальна реклама щодо поводження з безхазяйними відходами у місті: «НЕ СМІТИ! ТВОЄ МІСТО ТА ТВОЯ КРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!» та «Соціальна реклама щодо сортування сміття: «СОРТУЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!».

В номінації «НЕ СМІТИ! ТВОЄ МІСТО ТА ТВОЯ КРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!» взяли участь вісім конкурсантів, а саме: учні КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Талант»: Анзіна В.В., Нілов М.Ю., Кириченко Д.В., Веклич Є.І., учень КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Данилюк І.М., учні Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» Дрозд П.О., Зайцев К.О., Олійник К.С. Загалом представлено сім конкурсних робіт.

 

Рішенням комісії в зазначеній номінації переможцем стала Веклич Єва Ігорівна учениця 7-Б класу КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Талант».

В номінації «СОРТУЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!» комісією було розглянуто чотири конкурсні роботи таких конкурсантів: учнів Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» Дрозд П.О., Зайцева К.О., Мартинюка Д.О. та учениці КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Талант» Веклич Є.І.

 

Рішенням комісії переможця за даною номінацією визначено не було.

Щиро дякуємо переможцям та всім мешканцям міста Дніпрорудне, які мають активну життєву позицію, не стоять осторонь проблем міста і своїм власним прикладом переконують, яким чистим, гарним і затишним може бути наше місто.

То ж не зупиняймося на досягнутому, намагаймося переконати підростаючих дніпроруднінців, що не смітити - це обов’язок кожного мешканця нашого чудового міста!

Дата розміщення - 23.01.2019 08:11
Переглядів- 267