Звіт міського голови Ю.М.Коробова

28 лютого 2019 року відбувся звіт міського голови Ю.М.Коробова. У зустрічі приймали участь представники трудових колективів та громадських організацій міста, мешканці Дніпрорудного, керівники підприємств і установ, депутати міської ради та члени виконавчого комітету.

Ю.М.Коробов висвітлив основні напрями роботи міської ради та її виконавчого комітету за звітний період, зупинився на проблемних для нашого міста питаннях, вирішення яких, безумовно, впливає на благополуччя та розвиток міста.

Міський голова відмітив, що 2018 рік був дуже насиченим у плані подій та плідним за результативністю роботи. Значну частину з намічених завдань вдалося вирішити, але, разом з тим, залишилися питання у різних сферах життєдіяльності міста, які будуть поступово реалізовуватися у 2019 році для забезпечення стабільності й порядку, підтримання у робочому стані інфраструктури, її відновлення та розвитку.

«Ми продовжимо цю роботу на благо громади та спрямуємо всі сили, знання та досвід для вирішення нагальних проблем нашого міста», - запевнив дніпрорудненців Ю.М.Коробов.

Після виступу міський голова відповів на численні запитання учасників зустрічі.

 

Дата розміщення - 01.03.2019 11:58
Переглядів- 160