Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Змагались посадовці району

16 березня на базі ФОК "Таврія" відбулася вже традиційна восьма районна Спартакіада серед місцевих рад. Здоровий спосіб життя — це актуально завжди. І наочний приклад до занять спортом продемонстрували збірні команди у складі посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, змінивши строгі костюми на спортивну форму.

І розгорнулися спортивні пристрасті. Змагалися традиційно з шести видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, більярд, парковий волейбол та міні-футбол.

У шаховому турнірі серед чоловіків "золото" отримав Григорій Кемеров, начальник відділу НС та ЦЗН апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, серед жінок Ірина Білоцерковець, начальник відділу обліку та звітності, – ІІІ місце.

Не менш інтригуюче пройшли змагання шашкістів. Друге місце серед чоловіків виборов депутат міської ради Юрій Борисенко. Серед жінок першість у шашках здобула Руслана Полканова, представник Дніпрорудненської міської ради.

У настільному тенісі перше місце серед жінок здобула Лариса Решетняк, секретар міської ради. А турнір з волейболу виграла наша команда у складі Сергія Малиша, Богдана Староконя, Лариси Багмет, Романа Полтавця, обігравши підгірненських, балківських та малобілозерських волейболістів.

У змаганнях по більярду друге місце посів Ігор Тронь, член нашої команди, депутат міської ради. У міні-футболі першими стала команда Василівської міської ради, друге та третє місця розділили відповідно малобілозерці та дніпрорудненці.

У загальнокомандному заліку першою стала наша команда, Другі — василівці. Треті — малобілозерчани.

Переможці нагороджені медалями, кубками та грамотами. Крім нагород, усі отримали хороший настрій від спілкування та заряд бадьорості як мінімум на один рік життя.

 

Дата розміщення - 20.03.2019 14:45
Переглядів- 387