Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Конкурс з благоустрою та озеленення

У місті Дніпрорудне визначать кращий благоустрій та озеленення прибудинкових територій та територій прилеглих до підприємств, установ, організацій.

Дніпрорудненська міська рада розпочинає прийом заявок на участь у міському Конкурсі з благоустрою та озеленення. Конкурс проводиться серед мешканців багатоквартирних будинків комунальної власності, ОСББ, ЖБК, збудованих за кошти фізичних та юридичних осіб, підприємств, організацій, установ, які розташовані на території міста Дніпрорудне. Конкурс буде проводиться з 01 червня по 10 липня. Нагородження переможців Конкурсу проводитиметься під час публічних заходів у рамках святкування Дня міста.

Мета конкурсу – здійснення заходів по благоустрою та озелененню прибудинкової території, створення рекреаційних територій, покращення санітарно-технічного стану та естетичного вигляду міста, залучення мешканців житлових будинків до участі у спільній роботі з упорядкування та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, а також активізація діяльності органів самоорганізації населення.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку довільного змісту представниками ініціативної групи в термін до 20 червня 2019 року (пр. Ентузіастів, 11, каб. 25), інформацію та фото-фіксацію території відповідного об’єкта надсилати на електронну адресу: press@dnrada.gov.ua.

Запрошуємо усіх мешканців міста Дніпрорудне до участі у конкурсі. Це допоможе зробити наше місто кращим та більш охайним!

Дата розміщення - 08.05.2019 16:58
Переглядів- 223