Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

ІНФОРМАЦІЯ

про об’єкти будівництва на території міста Дніпрорудне за період 2019 року, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища:

У квітні місяці 2019 року розпочато ремонтні роботи з реконструкції споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиць міста Дніпрорудне.

«Реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиці Героїв праці м. Дніпрорудне» - загальна кошторисна вартість 7058,514 тис. грн.; підрядна організація – ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ". Виконано ремонтні роботи в повному обсязі в четвертому мікрорайоні міста.

 «Реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиці Зелена м. Дніпрорудне» - загальна кошторисна вартість 4614,914 тис. грн.; підрядна організація – ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ". Роботи виконано в повному обсязі.

На сьогодні також виконано роботи в частині заміни бортового каменю вулиць: Центральна, Молодіжна та Героїв праці (перший мікрорайон).

Комплексний підхід до виконання даних робіт, використання сучасних технологій та відмінна технічна оснащеність – все це є запорукою довговічності покриття і гарантує підтримку відмінного стану поверхневого стоку вулиць міста багато років.

 

Дата розміщення - 08.05.2019 16:12
Переглядів- 221