Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Тридцятий «Поетичний травень» в Дніпрорудному

25 травня у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулося свято поезії «Поетичний травень», яке проводиться у місті вже в 30-й раз, а також презентація нового поетичного альманаху «Радуга над горизонтом» літературного об’єднання «Горизонт».

У заході взяли участь секретарь міської ради Л.П.Решетняк, представники ветеранських організацій, завідувачі бібліотек та шанувальники поезії.

Завідуюча бібліотекою Тетяна Петренко розповіла присутнім про історію свята, яке народилося на Запорізькій землі 55 років тому, та про те, як це свято розпочиналося у Дніпрорудному. Вона також ознайомила присутніх з першими поетичними збірками дніпроруднеських поетів, а також з поетичними збірками наших друзів – поетів Запоріжжя, Василівки, Енергодару, Ялти та Кривого Рогу.

Презентацію нової поетичної збірки провів керівник літературного об’єднання «Горизонт» Б.Петренко. У святі взяли участь 14 поетів: Сергій Бобошин, Віктор Висоцький, Людмила Дзвонок, Валентин Зборовський, Надія Літвінцова, Олександр Клюянов, Лідія Медвідь, Володимир Ликов, Валентина М’ясникова, Світлана Платонова, Наталія Решетова, Борис Петренко, Інга Ус, які читали свої вірші. Лунали пісні у виконанні Лариси Фактуліної, Олега Волоса і Фелікса Дробишева.

По завершенню свята поети подарували усім бібліотекам міста по новій збірці поетичного альманаху «Радуга над горизонтом».

 

Дата розміщення - 29.05.2019 10:30
Переглядів- 305