Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

КАЗКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

Дитинство - найвеселіший та найщасливіший час у житті дитини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Діти - це те, заради чого на землі варто жити. На любові до дітей тримається світ.

Уже традиційно 1 червня в нашому місті відзначається прекрасне свято радості та надії - Міжнародний день захисту дітей!

О 10.00. год. на площі біля кінотеатру «Сучасник» відбулося велике театралізоване дитяче свято «Казковий світ дитинства». Це було барвисте, костюмоване і веселе святкове дійство для дітей. Від міської ради всіх дітей привітав заступник міського голови Староконь Б.Ю.

В цей літній день для маленьких жителів міста було безліч розваг - ігрові атракціони, казкові герої, спортивні змагання, дефіле, майстер-класи по твістінгу, майстер клас «Петриківський розпис», майстер клас «Веселі камінчики», майстер клас «Об'ємне серце» (орігамі), майстер клас з виготовлення і запуску планерів, майстер клас «Лялькові радості», майстер клас «Поробки з природного матеріалу та пластика», шоу мильних бульбашок, конкурсно-ігрова програма «В гостях у Іриски», турнір з пейнтболу (Шаповал Д.), конкурси та вікторина «Збережи дитинство», аквагрим, конкурс «Пісочні замки», фотозона, «Живі статуї», дитячий кінозал, який вдень проводив КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», а ввечері-ПрАТ ЗЗРК. Для дітей було організовано безкоштовно: солодка вата, квас, морозиво, батут. Найактивніші учасники отримали сертифікати на відвідування піцерії «Me Gysto».

Творчі дитячі колективи міста дарували свої пісні, танці та циркові номери.

Міська рада дякує за участь в організації та проведенні свята художні колективи міста: дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко», керівник Лисенко В.В., Зразковий цирковий колектив «Романтики», керівник Титаренко М.О., вокальний гурт «Бриз», керівник Беспалько О.М., танцювальний колектив «Пілігрим», керівник Тімакова Г.О., колектив бального танцю «Ліза Грація», керівник Іванюха Є.В., вокальний гурт «Перлинки», керівник Нечаєва Е.Д., вокальний гурт «Сонечко», керівник Дмитриченко Л.М., дитяче модельне агенство «Катрін», керівник Ганна Пінчук, колективам всіх комунальних дошкільних навчальних закладів міста, музичної школи, КЗ «ЦДЮТ», дитячому клубу «Весела райдуга», співробітнику міського відділення поліції, лейтенанту Комлєвій А.А. та спонсорам свята: піцерія «Me Gysto». ФОП Новаковського К.С., Рогова С.В.

Свято вдалося на славу! Дякуємо всім, хто прийшов на це святкове театралізоване дійство і з радістю зустрівся з казковими героями на планеті Дитинства. Хай всі діти в нашій країні ростуть щасливими!

 

 

Більше фото


Завідуюча сектором художньої самодіяльності ПК «Гірник» Гончарова І.В.

Дата розміщення - 03.06.2019 12:23
Переглядів- 373