Відбулося засідання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 червня відбулося засідання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання на який були присутні 15 депутатів.

До поряду денного включено 23 питання.

Т.в.о. заступника начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області надав присутнім інформацію Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області щодо дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у заборонений даним рішенням час доби; розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.

Директор КП «Комфорт» ДМР Балахтар І.В. надав інформацію про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комфорт» ДМР за 2018 рік.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Староконь Б.Ю. проінформував присутніх про об’єкти будівництва на території міста Дніпрорудне за період грудень 2018 – червень 2019 року та стан доріг у місті Дніпрорудне.

Були внесені зміни до міських Програм, а саме:

-Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 20 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2019 рік»

-Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 08 «Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Дніпрорудне на 2019 рік»

-Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»

-Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 05 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2019 рік».

Напередодні Дня міста до міської ради надійшли клопотання від трудових колективів міста щодо відзначення кращих працівників та про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне». Після відповідної процедури по виборах кандидатів на присвоєння відзнаки «За заслуги перед містом Дніпрорудне» обрано достойного.

 

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього прийнято 19 рішень.

 

Дата розміщення - 27.06.2019 17:23
Переглядів- 85