Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

10 липня в залі міської ради відбулося засідання позачергової шістдесятої сесії, на якій були присутні 20 депутатів. 

У зв’язку з закінченням терміну обговорення оприлюдненого проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік», відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, а також вирішення нагальних питань, скликана позачергова шістдесята сесія до порядку денного якої включено 5 питань, а саме:

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік

2. Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція магістрального водоводу м.Дніпрорудне Запорізької області (інв. № 31020)»

3. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

4. Про внесення доповнень до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 05 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2019 рік»

5. Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»

 

Всі рішення були прийняті одноголосно. 

Напередодні Дня міста до міської ради надійшли клопотання від трудових колективів міста щодо відзначення кращих працівників та про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне». Після відповідної процедури по виборах кандидатів на присвоєння відзнаки «За заслуги перед містом Дніпрорудне» обрані достойні.

Дата розміщення - 11.07.2019 18:43
Переглядів- 219