Настільний теніс в м Дніпрорудне – спорт і здоров’я, емоції та приємний відпочинок

Розвиток настільного тенісу в м.Дніпрорудне має вже свої традиції, тому підтвердженням стало проведення 13 липня відкритого турніру з настільного тенісу у спортивному залі палацу культури «Гірник». Спортивне дійство було присвячене Дню нашого рідного міста.

Цього року турнір зібрав майже 3 десятки спортсменів, які, окрім м.Дніпрорудне, представляли Запоріжжя, Енергодар, Михайлівку, Велику Білозерку – загалом «гості» склали майже 50 відсотків від учасників змагань. У турнірі взяли участь спортсмени різних вікових категорій, від юних (15 років) до ветеранів, найстаршому з яких понад 70 років. Чіткий порядок проведення ігор забезпечило неупереджене суддівство Щиковського Миколи Федоровича, судді національної категорії.

Турнір складався із групового етапу, за результатами якого учасники виходили до фіналів A, B та C – від найвищих до найнижчих місць у групі. Для когось цей турнір став першим, хтось вже мав певний турнірний досвід, але одним із показників рівня турніру є той факт, що 5 учасників турніру включені до Всеукраїнського рейтингу, а кілька учасників мали розряди від другого до рівня кандидатів у майстри спорту та майстер спорту. Переповідати увесь перебіг подій було би обтяжливо, хоча емоцій і драйву вистачало, зрештою місця розподілилися наступним чином: за крок від п’єдесталу зупинився представник Енергодару Олег Рибаков. Бронзовим призером став Юрій Місюра (Велика Білозерка). Звісно, що окрасою будь-якого турніру є фінал, і турнір в м. Дніпрорудне не був виключенням. У фіналі зійшлися майстерність та вік і досвід – наш земляк Дмитро Абросімов та ветеран із Запоріжжя Армен Магакян. Зрештою перемогу впевнено здобув представник м. Дніпрорудне.

Організатори турніру висловлюють вдячність Дніпрорудненській міській раді за надану підтримку: усі переможці були нагороджені грамотами та медалями, також від імені міської ради було вручено пам’ятні подарунки. Сподіваємося, що підтримка міської влади буде сприяти розвитку цього динамічного та цікавого виду спорту.

 

В’ячеслав Широкий

Дата розміщення - 15.07.2019 19:52
Переглядів- 127