З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Від імені Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, депутатського корпусу щиро вітаю енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив ПрАТ ЗЗРК з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Гірничо-металургійний комплекс відіграє провідну роль в економіці держави, є пріоритетним напрямком розвитку вітчизняної промисловості. Галузь стимулює розвиток енергетики, машинобудування, будівництва, а також фінансової і інших сфер економіки і забезпечує підвищення рівня добробуту громадян. Вам завжди були притаманні високий професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи, впевненість у своїх силах, готовність до трудових звершень.

Бажаю всім працівникам і ветеранам металургійної галузі міцного здоров'я, благополуччя та успіхів.

Нехай ваші професійні досягнення оцінить вся країна.

Дорогі гірники! Прийміть слова щирої вдячності за вашу сумлінну працю, відданість улюбленій справі, неоціненний внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Бажаю вам міцного здоров'я, професійних успіхів, наполегливості в досягненні нових трудових перемог. Нехай у вашому житті будуть мир, стабільність і добробут, в ваших родинах - тепло і затишок!

 

Міський голова
Юрій Коробов

Дата розміщення - 19.07.2019 16:51
Переглядів- 141