Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Мешканці міста Дніпрорудне відстоюють право на формування спроможної ОТГ

2 жовтня, за ініціативи міського голови Юрія Коробова, відбулася повторна зустріч громади м.Дніпрорудне із консультантами Офісу реформ Запорізької АМУ Маргаритою Трипольською та Олександрою Оляніною, головою постійної комісії з питань місцевого самоврядування ЗОР Дмитром Майстро і заступником начальника управління з питань місцевого самоврядування ЗОР Олександром Перегудою.Тема зустрічі - формування спроможної Дніпрорудненської ОТГ.

Нагадаємо, що в 2017 році міським головою було ініційовано створення об'єднаної територіальної громади у форматі об'єднання Скельківської, Орлянської, М.Білозерської, Балківської сільрад з центром в м.Дніпрорудне. На той час, позитивну відповідь в такому форматі об'єднання, було отримано тільки від Скельківської сільради. Інші відмовили. 30 вересня 2019 року Юрій Коробов повторно направив листи в ці ради з пропозицією до створення спроможної Дніпрорудненської громади.

За розрахунками економістів Офісу реформ -це буде одна з найбагатших громад області і коштів вистачить на всю інфраструктуру, а процент вилучення коштів до держбюджету буде мінімальним. З цим погодився і Дмитро Майстро, для якого було важливо зрозуміти настрої мешканців всієї згаданої території. Він зауважив, що на цій стадії важливо також враховувати перспективи адмінтерустрою області, плани щодо укрупнення районів.Своїми поглядами з розв'язання ситуації, яка склалася, поділилися депутат облради - Усатий В.Ю., депутат с.Златопіль - Кулініч С.А, жителі міста та сусідніх сіл."Ігнорувати думку експертів просто не можна. Потрібно забути про власні амбіції і подумати на 10-20 років вперед, подумати, яке майбутнє ми формуємо для наших дітей", - промовив Ю.Коробов наприкінці зустрічі.

Дата розміщення - 04.10.2019 17:09
Переглядів- 198