Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Проведено заходи зі стерилізації безпритульних тварин

Згідно міської «Програми поводження з безпритульними тваринами в м. Дніпрорудне» з 18.11.2019 по 20.11.2019 (включно) громадською організацією «Ветлікарі без кордонів» (м. Харків) на території м.Дніпрорудне проводилися заходи зі стерилізації безпритульних тварин (собак). Для виконання вищезазначених заходів було залучено комунальне підприємство «Комфорт» ДМР, яке забезпечило майданчик для розташування ветеринарного комплексу під охороною і все необхідне для нормального надання якісних послуг.

Відповідно до діючих законодавчих та нормативних актів України обсяг наданих послуг містить: затримання безпритульних тварин, клінічний огляд тварин, щеплення проти сказу, тимчасова ізоляція тварин, щоденний клінічний огляд, напування та годівля тварин, стерилізація тварин, постановка чипу та кліпси, післяопераційний догляд, перетримка, транспортування тварин до попереднього їх перебування та випуск.

За період проведення заходів були охоплені території міста: с.Дружба, райони трьох гаражів, КП «Дніпрорудненський міський ринок», база КП «Комфорт» ДМР, підстанція «Дніпрорудна», міська Дніпрорудненська лікарня, біля магазину магазин «Комфорт», профілакторій ПрАТ «ЗЗРК», пр. Ентузіастів,27, район гімназії «Софія», вул. Шахтарська,1, вул.Центральна, 19.

Простерилізовано 50 особин (44 суки, 6 кобелів). Усі безпритульні тварини після стерилізації були повернуті на колишні місця перебування на території м. Дніпрорудне.

Виконком Дніпрорудненської міської ради висловлює свою вдячність Жужа Тетяні - працівнику ПрАТ «ЗЗРК» за надання допомоги у проведенні таких необхідних заходів для забезпечення захисту життя та здоров’я мешканців міста та тварин, які знаходяться на території нашого міста від ризиків, пов’язаних з хворобами, які переносяться тваринами. 

 

Виконком Дніпрорудненської міської ради

Дата розміщення - 02.12.2019 13:07
Переглядів- 292