Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Відбулося засідання чергової сімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

23 січня в залі міської ради відбулося засідання чергової сімдесятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесятої сесії було включено 32 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

Важливим для громади питанням була інформація начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

Начальник фінансово-економічного відділу розповіла про заходи щодо виконання міського бюджету на 2020 рік.

З нагоди відзначення 20-річного ювілею Міжрайонного ортопедо-травматологічного центру (МРОТЦ), який працює на базі КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО», працівниками центру до міської ради було надано клопотання щодо нагородження головного лікаря Абросімова Юрія Юрійовича відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне». Після проведеної процедури таємного головування одноголосно було визначено нагородити відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне» Абросімова Ю.Ю.

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 31 рішення.

 

 

 

 

Дата розміщення - 23.01.2020 16:16
Переглядів- 208