Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Інформація щодо роботи комунальних підприємств міста та сфери обслуговування населення у м. Дніпрорудне в період оголошеного карантину

З метою недопущення розповсюдження на території міської ради корона вірусної інфекції COVID-19, керуючись рішеннями, які були прийняті Урядом України на загальнодержавному рівні, згідно рішень регіональної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, виконком Дніпрорудненської міської ради повідомляє про оперативну епідемічну ситуацію на території міста Дніпрорудне.

Станом на 19.03.2020 ЗАБОРОНЕНО:

- проведення усіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування;

- роботу агропродовольчих та торговельних ринків, об’єктів громадського харчування (окрім приготування їжі за індивідуальним замовленням з наступною доставкою її засобами кур’єрської служби або самовивозом);

- роботу закладів культури (бібліотек, музеїв тощо), розважальних закладів, спортивних залів, а також усіх магазинів, крім продуктових та не- продуктових, що реалізують товари першої необхідності (у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби). 

Комунальні підприємства, які діють на території міської ради, працюють в штатному режимі. Надання комунальних послуг відбувається безперебійно. Прийом громадян в адмінбудівлях комунальних підприємств припинено. 

Таврійський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР працює згідно графіку. Протягом дня заплановано проведення ремонтно–відновлювальних робіт на каналізаційному колекторі міста.

Телефон для довідок: 0 800 600 110, (06175) 6 18 49. 

ТОВ «Місто для людей Дніпрорудне» працює в штатному режимі. Протягом дня планується здійснення планових ремонтних робіт, проведення прибирання прибудинкових територій міста, дезінфікування вхідних дверей підїздів, ведеться обслуговування ВДО та електромереж, АВР працює в штатному режимі.

Телефон для довідок: 067 400 90 02. 

КП «Дніпрорудненські теплові мережі» працює згідно графіку, планових відключень теплопостачання не передбачено. На теперішній час ведуться роботи з іспитів лабораторією ПрАТ «ЗЗРК» кабельної лінії ЛЕП 10Кв Ф-6

Телефон для довідок: (06175) 6 27 19 

КП «Комфорт» ДМР працює в штатному режимі. Підприємство здійснює прибирання території міста, вивіз сміття. 

К-Дніпровське відділення АТ «Запоріжгаз» АВР працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано.

Телефон для довідок: 104. 

ВСП «Василівський РЕМ» працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано.

Телефон для довідок: (06175) 7 24 94 

Найбільші торговельні мережі міста, зокрема, АТБ-Маркет, ТОВ «Фозі-фуд», також працюють в плановому режимі. Продукти та товари побутового використання в достатній кількості. Дефіциту товарів немає. Обмеження по допуску покупців до торгових залів відсутні. Однак, під час карантину закликаємо дотримуватись превентивних заходів: одягати індивідуальну стерильну маску, дотримуватись дистанції 1,5 м. один від одного.

Державні та банківські установи працюють в штатному режимі, особисті прийоми громадян припинено, розгляд заяв та звернень переведено в телефонний та електронний формат роботи. Тож, просимо його дотримуватись. На офіційному веб сайті міської ради опубліковано режими роботи та контакти всіх установ, органів державної влади та місцевого самоврядування, які діють на території міста. 

 

Дніпрорудненська міська рада Василівського району Запорізької області: приймальня – тел. (06175) 61812, електронна адреса: press@dnrada.gov.ua

Василівська района державна адміністрація: приймальня – тел. (06175) 7 25 21, електронна адреса: report@vasrda.gov.ua.

Василівське відділення обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області: приймальня – тел. (06175) 7 24 57, електронна адреса: vasylv@zp.pfu.gov.ua.

Василівська района філія Запорізького обласного центру зайнятості: приймальня – тел. (06175) 7 27 54, електронна адреса: 42084575@mail.gov.ua.

Управління соціального захисту населення Василівської РДА: приймальня – тел. (06175) 7 28 58, електронна адреса: wasilutszn@zp.ukrtel.net.

Василівське відділення Токмацької об’єднаної державної Податкової інспекції ГУ ДФС України в Запорізькій області: – тел. (06175) 7 30 01.

 

Закликаємо обмежити міжособистісне спілкування без нагальних та поважних причин. З відповідальністю ставтесь до свого здоров’я та дотримуйтесь стандартних рекомендацій!

Дата розміщення - 19.03.2020 16:55
Переглядів- 207