Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Пам'ять жива!

Традиційно, 9 Травня, у День Перемоги, увесь світ схиляє голови на знак поваги та шани усім тим, чиє життя забрала війна, ветеранам - фронтовикам, партизанам і підпільникам, трудівникам тилу, дітям війни - всім тим, хто на своїх плечах виніс основний тягар воєнного лихоліття. Невблаганний час все далі віддаляє від нас той травневий день 1945 року, але з кожним роком він стає ближчим нашому серцю. Адже це - день нашої спільної Пам'яті.

У цей день міський голова Юрій Коробов та секретар міської ради Лариса Решетняк, разом з головами ветеранських організацій міста Валентином Івановичем Зборовським, Валерієм Федоровичем Лихачовим, Миколою Лаврентійовичем Бондаренком та учасником бойових дій Дмитром Никифоровичем Летюком, представниками трудового колективу ПрАТ «ЗЗРК» Миколою Пастушенком та Романом Качмарем, вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні урочистим покладанням квітів до Меморіального комплексу невідомому солдату та до Пам' ятника загиблим воїнам, що розташований за містом.

 

 

 

Цього року, у зв’язку із карантинними обмеженнями, у місті не проводилися масові заходи до 75-ї річниці Великої Перемоги. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, які пережили страшну війну, які є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування - це наш обов’язок.

Напередодні міський голова Ю.Коробов та секретар ради Л.Решетняк відвідала учасників бойових дій ІІ світової війни: Летюка Івана Євтихійовича, Морозову Лілію Олександрівну, Рубцова Івана Єгоровича, Собка Дмитра Никифоровича, Рубель Федора Антоновича, передали їм слова вдячності та побажання доброго здоров’я від влади і громади, вітальні листівки та продуктові набори від Дніпрорудненської міської ради. До привітань 93 ветеранів міста, учасників війни, вдів та в' язнів концтаборів, долучилися депутати Дніпрорудненської міської ради, також вручивши цим шанованим людям вітальні листівки та продуктові набори.

 

 

 

Дата розміщення - 13.05.2020 08:23
Переглядів- 58