Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

19 травня 2020 року в малому залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя на території міста.

2. Про стан протипожежної безпеки в м. Дніпрорудне.

3. Про надання дозволу на видалення дерев на території м. Дніпрорудне.

4. Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та іншим категоріям громадян міста.

5. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення,захоронення) для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

6. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення площею 10 кв.м., розташованого за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22.

7. Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція квартири № 93 з прибудовою балкону в житловому будинку по вул. Центральна, 12, в м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області».

8. Про затвердження інформаційних, технологічних карток адміністративних послуг, що надають через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету.

9. Про надання дозволу гр. Бондарчуку Р.М. на розміщення зовнішньої реклами на перехресті вул. Центральна та пр. Ентузіастів м. Дніпрорудне та інші питання.

 

Дата розміщення - 19.05.2020 19:10
Переглядів- 153