Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Співробітники Дніпрорудненського відділення поліції затримали жінку, яка займалась розповсюдженням наркотиків

Як повідомив начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського ВП ГУНП України в Запорізькій області підполковник поліції Андрій ДОВБНЯ - 27.05.2020 до співробітників СКП Дніпрорудненського ВП надійшло повідомлення про те, що у авто ваз 2105 яке рухається з міста Запоріжжя в напрямку міста Дніпрорудне, дівчина перевозе наркотичні засоби.

Дана інформація була одразу взята на контроль працівниками сектору карного розшуку Дніпрорудненського ВП, та в ході перевірки даної інформації спільно з працівниками ГРПП Дніпрорудненського ВП було зупинено вищевказаний автомобіль на в’їзді до міста Дніпрорудне.

Було встановлено, що за кермом автомобіля знаходився чоловік, 1995 р.н. який по дорозі з міста Запоріжжя автостопом підібрав раніше невідомих осіб, а саме: молоду жінку, 1993 р.н.

Дану громадянку затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Після чого слідчим було проведено детальний огляд молодої жінки, так як вона відмовилась добровільно видавати наркотичні речовини, у неї з нижньої білизни було вилучено полімерну ємність в якій знаходився згорток з кристалічною речовиною прозорого кольору (Метадон), який вона зберігала для подальшого збуту.

Вилучені речовини направлено до науково-дослідного експертного криміналістичного центру в Запорізькій області.

 

Дата розміщення - 29.05.2020 15:07
Переглядів- 123