Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Реконструкція магістрального водоводу м. Дніпрорудне

Інформація про ведення будівельних робіт на об'єкті: «Реконструкція магістрального водоводу м. Дніпрорудне Запорізької області (інв.№31020)» 

04 червня 2020 року відбулася нарада за участю міського Голови Коробова Юрія Миколайовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Староконя Богдана Юрійовича, начальника ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Москота Олексія Миколайовича та керівника підрядної організації Цургана Михайла Андрійовича.

На нараді обговорювалось питання щодо підключення та введення в експлуатацію нитки магістрального водоводу від вул. Нижня до пр. Ентузіастів (на якому ведуться будівельні роботи). За результатами обговорення було встановлене можливе завершення будівельних робіт в III декаді червня 2020 року.

 

 

 

Нажаль, для завершення робіт та включенню нової нитки водовода необхідно буде провести тимчасове відключення міста від водопостачання. 

При реалізації цього проекту нарешті у представників ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР з'явиться можливість часткового відключення мереж у разі аварії, а не відключати все місто вцілому, як це було раніше. 

Міська рада заздалегідь повідомить мешканців міста про дату відключення води на час проведення перепідключення. 

Дякуємо за розуміння!

Дата розміщення - 06.06.2020 08:08
Переглядів- 132