Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Дошкільні навчальні заклади міста відновлюють свою роботу

Згідно Постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволено відвідування закладів дошкільної освіти 01.06.2020.

Враховуючи рекомендації МОЗ України, спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID-19, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в нашому місті комунальні дошкільні навчальні заклади відкрилися 09.06.2020 - групи для дітей молодшого, середнього та старшого віку, групи ясельного віку відкриються орієнтовано з 22.06.2020. Прийом дітей в КДНЗ міста - тільки при наданні батьками довідки від сімейного лікаря про стан здоров’я дитини. Фінансування літнього оздоровчого періоду буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету. Додатково виділені кошти на соки, овочі, фрукти.

Взявши до уваги рекомендації, затверджені Постановою Головного лікаря України, виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради звернувся до правління ПрАТ ЗЗРК з проханням придбати для КДНЗ міста індивідуальні засоби працівникам (захисні маски, одноразові гумові рукавички, спиртові антисептики для обробки рук та обробки поверхнонь. В свою чергу, міська рада закупила термометри для проведення температурного скринінгу, паперові рушники, рідке мило та дезінфікуючі засоби.

На спільній нараді з керівниками закладів було обговорено алгоритм відкриття КДНЗ та прийняті рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в КДНЗ міста на період карантину, а саме:

1. Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти з записом у відповідний журнал.

2. Температурний скринінг дітей проводять при вході на територію закладу і виході дітей з нього, та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.

3. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.

4. На вході до території закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

5. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

6. На період карантину забороняється:

 

  • використання багаторазових (тканинних) рушників;
  • використання м'яких іграшок;
  • використання килимів з довгим ворсом;
  • перебування у вуличному взутті всередині приміщень;
  • проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів).

 

Отже, КДНЗ міста в період послаблення протиепідемічних заходів продовжують свою роботу в штатному режимі.

 

 

 

 

Дата розміщення - 15.06.2020 18:09
Переглядів- 60