Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Робоча зустріч до Пирятинської громади

17 червня міський голова Юрій Коробов та секретар міської ради Лариса Решетняк відвідали Пирятинську ОТГ (чисельність населення 17014 осіб), яка складається з адміністративного центру м.Пирятин та 9 сіл. Керівництву Дніпрорудненської міської ради було важливо дізнатися про досвід Пирятинської громади та її функціонування після об’єднання: ключові напрямки роботи міської влади зі старостатами, створення сучасного ЦНАПу та якісне надання адміністративних послуг, електронний документообіг та електронні сервіси, впроваджені в громаді, успішна реалізація різноманітних проектів та грантових програм, громадський бюджет, діяльність освітньої галузі, енергозбереження, бюджет Пирятинської громади, формування організаційної структури ОТГ та інформаційне забезпечення.

Робоча зустріч відбулася у Центрі надання адміністративних послуг виконкому міської ради за участю міського голови Олексія Рябоконя, керуючої справами виконкому міської ради Лариси Кочур та керівників структурних підрозділів. Під час зустрічі учасники залюбки ділилися досвідом, напрацюваннями й ідеями розвитку. Міські голови побували в Пирятинському ліцеї, відвідали басейн, секцію сумо і дзюдо, спортивні майданчики. Ознайомилися із діяльністю інклюзивно-ресурсного центру. Не менш цікавими були і досягнення школи № 6 – першого опорного закладу в Пирятинському районі і одного з перших на Полтавщині, а саме: облаштування зали та їдальні, класних кімнат, харчування дітей, реалізовані проєкти громадського бюджету: „Голос школи“, „Файнбук“.

Підсумовуючи робочу зустріч, Дніпрорудненський міський голова Юрій Коробов подякував керівництву Пирятинської міської ради за зустріч та досвід, презентований в Пирятині. В свою чергу, Олексій Рябоконь висловив свою готовність до продовження співпраці між громадами.

 

Дата розміщення - 20.06.2020 08:38
Переглядів- 96