Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Свято спорту

З нагоди 59-ї річниці Дня міста та Дня працівників металургійної та гірничо-добувної промисловості 18 липня міська рада разом з профспілковим комітетом ПрАТ ЗЗРК організувала проведення спортивних заходів в локаціях міста.

У сонячний, літній день зібралося багато шанувальників спорту та учасників, Дорослі і молодь із задоволенням взяли участь у заходах. У запеклій спортивній боротьбі показали свій характер і волю до перемоги, Перед початком обласного турніру з ММА, який проходив в ПК «Гірник», виступив міський голова Юрій Коробов і привітав всіх учасників зі святом та вручив відзнаку «За заслуги перед містом Дніпрорудне» Сиркіну Роману, майстру спорту України зі змішаних єдиноборств, Чемпіону Світу 2019 року.

 У масових змаганнях з міні – футболу (площадка зі штучним покриттям) взяли участь команди з міст: Мелітополя, Енергодару, Кам’янки – Дніпровської, Токмака та Приморська. А у турнірі з футболу, який проходив на стадіоні «Гірник», взяли участь ветерани футболу міста та команди із сусідніх територій. Команди – переможці були нагороджені Кубками та дипломами.

 

Довго і напружено тривало і змагання з армреслінгу. Учасники тиснули на руки, що є сили.

 

У спекотну погоду баскетболісти і волейболісти показали свій чоловічий характер та уміння перемагати. Матчі між командами були насиченими, цікавими, та динамічними. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в півфіналі, під час яких вирішувалася доля виходу у фінал.

 

Сприяв розвитку та популяризації фізичної культури і спорту у цих змаганнях і турнір з боксу, де боксери - учасники показали свою спортивну майстерність. Саме завдяки таким турнірам можна показати бокс в усій красі, привернути увагу молоді до цього виду спорту та запалити бажання прийти у спортивний зал.

В турнірі з більярду учасники демонстрували свої неабиякі здібності і майстерність. Більярд став невід'ємною частиною їхнього життя, бо розвиває стратегічне та тактичне мислення.

 

Турнір із великого тенісу для нашого міста є доброю традицією.

Бажаючих взяти участь у турнірі було чимало. Всі учасники продемонстрували високу майстерність у грі.

 

Цікавими та яскравими були змагання на оновленій вул.Набережна. Вперше в місті учасники змагалися в спритності та швидкості тут, на ролледромі, за перемогу в турнірі зі скейтборду, з роликів, а маленькі учасники – з їзди на самокаті.

 

З 10 години розпочались і запеклі бої між командами з пейнтболу, які не жаліючи ні себе, ні "куль" (пейнтбольні шари з фарбами) намагалися довести, що саме вони є найвлучнішими та найхитрішими (з боку стратегічного планування бою).

 

Захоплюючими та цікавими були і змагання з дартсу. Команди показали хороші вміння та навики в метанні дротиків, бо дартс – не тільки цікава і універсальна гра, це водночас і змагання, і відмінний спосіб проведення дозвілля.

 

У шахових баталіях та у турнірі з шашок юнаки та дівчата показали різні комбінації гри та основні тактичні прийоми, бо саме ці види спорту розширюють кругозір, вчить думати, бути уважним, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати, розвиває винахідливість і логічне мислення.

 

Привернули увагу до велопробігу і учасники велосипедного руху, який популяризує здоровий спосіб життя та екологічний вид транспорту. У велопробігі зареєструвалися учасники різного віку. Найменшому з них було 5 років.

 

Всі команди та учасники спортивних змагань проявили спортивний характер, волю до перемоги. А переможці отримали кубки, грамоти, медалі та цінні подарунки.

 

Дата розміщення - 22.07.2020 15:37
Переглядів- 86